1500-2000 TL arası telefon tavsiyesi

Bazı oyunlarda hocam. Genshin Impact'i Full grafiklerde açması için 865 yeter mi ondan bile emin değilim. Ağır oyunlar için 720G gibi yonga setleri bile yetmez (Full ayarlarda akıcı bir oyun için)
Yok full ayarlar değil ondan vazgeçtim orta ayarda donmadan oynayabilme.
Birkaç tane isteği göz ardı edersek 1500-1700 sanırım yeterli olur.
Tüm istekler için yaklaşık 5500'e kadar arttırmanın lazım.
Hangi istekleri göz ardı etmem lazım?

Yok Full ayarlar değil ondan vazgeçtim orta ayarda donmadan oynayabilme.

Hangi istekleri göz ardı etmem lazım?

Hocam oyun performansı kısmını tamamen unutun :D
3D oyunlarda, Asphalt 8 tarzı oyunlarda en düşük grafikte bile, stabil 60 FPS verecek bir cihaz yok diyebiliriz 1500-1700 civarında.

Aynı şekilde çok fazla işlem yaparken donmama isteğini ve büyük ihtimalle NFC isteğini göz ardı etmemiz lazım.

Bu istekleri göz ardı ettikmi en f/p cihaz oukitel C21 oluyor.
@464718

Hocam oyun performansı kısmını tamamen unutun :D
3D oyunlarda, Asphalt 8 tarzı oyunlarda en düşük grafikte bile, stabil 60 FPS verecek bir cihaz yok diyebiliriz 1500-1700 civarında.

Aynı şekilde çok fazla işlem yaparken donmama isteğini ve büyük ihtimalle NFC isteğini göz ardı etmemiz lazım.

Bu istekleri göz ardı ettikmi en f/p cihaz oukitel C21 oluyor.
@464718
Performansı tamamen unutabilirim (ama donmasın oynarken düşük ayardada) ama nfc çok istiyorum çoklu işlem dediğimde yani şöyle çok şey açtığım zaman rahat telefonu rahat kullanabileyim bu özellik gerçekten benim için önemli bu özelliğin kalitesini biraz düşürsek olmaz mı?

Performansı tamamen unutabilirim (ama donmasın oynarken düşük ayardada) ama NFC çok istiyorum çoklu işlem dediğimde yani şöyle çok şey açtığım zaman rahat telefonu rahat kullanabileyim bu özellik gerçekten benim için önemli bu özelliğin kalitesini biraz düşürsek olmaz mı?

Hocam yine en iyi seçenek oukitel C21 oluyor.
Bütçe 2000 civarına çıkarsa Redmi 9 bir nebze daha iyi olur.

Hocam NFC gerçekten çok istiyorum hiç mi mümkün değil.

Sadece bu iki cihaz var, GM 9 Plus donanım açısından daha güçlü ve oukitel modeline yakın.
Ama eski ve GM markasının pek iyi olmayan bir ünü var.

2200 TL civarlarına çıkabiliyorsanız TCL 10L alın.
Çıkartabilirim de markaya pek güvenemedim.

Sadece bu iki cihaz var, GM 9 Plus donanım açısından daha güçlü ve oukitel modeline yakın.
Ama eski ve GM markasının pek iyi olmayan bir ünü var.
Hocam bütçeyi 2400 civarı çıkartabilsem ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı