1500-2000 TL arası 2. el telefon tavsiyesi

Bütçe
1500 2000
Abi hiking diye bir marka var internette A22 var 1500 lira 4 GB RAM 128 GB hafıza bir de 3 kamerası var sence nasıldır eğer iyi ise alınabilir.
Pardon abi zam gelmiş 1600 arası falan olmuş en son 1500 liraydı.

İlk defa senden duyuyorum kardeşim o markayı :) ama olmazsa Huawei Mate 20 Lite alacağım Huawei telefonlarını seviyorum.
Samsung'un arayüz sıkıntı kasıyor ara sıra baklm.
@XEfe.Bey hiking alınacak bir marka değil. Bu diğer cihazlar ondan kat kat daha iyi.

Bilmediğim marka almam haklısın Huawei Mate 20 Lite alacağım büyük ihtimalle oyun oynamıyorum bana 1 - 2 yıl gider internete buldum ikinci el temiz kutu faturalı.
Tüm yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

S8 bulabilirsen güzel olur ama bataryası sıkıntı yaratabilir 4-5 senelik telefon çünkü. Ben Mi 6 kullanıyorum halen yeterli bir telefon ve S8 ile aynı performansta denebilir, bu modeli de bulabilirsin bu fiyat aralığında ama S8 daha iyi olur arayüz ve ön kamera bakımından.

@Lee Yubin S8 ekran ve arka kamera olarak da çok daha iyi bir cihaz mi 6 modeline göre.

Haklısınız, AMOLED ekran bence de daha iyi. En azından daha Premium bir cihaz çoğu özelliğiyle. Sadece arkadaki parmak izi okuyucunun yeri çok kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı