1500-2000 TL arası bisiklet önerisi

Kron XC150'nin 2019 versiyonunu alabilirsin, dağ bisikleti çok yormaz hem de daha dayanıklıdır. Ne yaparsan yap, vites dışında hiçbir yere zarar veremezsin.

Bende 26 jant Geroni Cross Dağ/Şehir bisikleti var. Tam da @TownOfKetchup ın isteklerine göre. Yaşı da benden 1 yaş küçük sorunsuzca 3 sene boyu yeter. İstersen sana verebilirim. O sıfır hibrit veya dağ bisikletlerinden bir farkı yok,lastikleri yeni,sorunu yok. Yılda 1 kere bakıma götürürsün. Tam da şehir içinde sürmek için ideal. Düşünürsen iletişime geçelim.
Hocam, size en uygun bisiklet, 26 jant dağ bisikleti. Bunlara bakın. Hibrit bisikletler o kadar abartılacak kadar güzel değiller.

Bende 26 jant Geroni Cross Dağ/Şehir bisikleti var. Tam da @TownOfKetchup ın isteklerine göre. Yaşı da benden 1 yaş küçük sorunsuzca 3 sene boyu yeter. İstersen sana verebilirim. O sıfır hibrit veya dağ bisikletlerinden bir farkı yok,lastikleri yeni,sorunu yok. Yılda 1 kere bakıma götürürsün. Tam da şehir içinde sürmek için ideal. Düşünürsen iletişime geçelim.
Bu herhalde sizin ilan :) GERONİ CROSS 26 ŞEHİR/DAĞ BİSİKLETİ sahibinden.comda - 856840382
Olabilir biraz araştırayım kafama yatarsa iletişime geçelim
Aslında 2. el pek mantıklı gelmiyor ama düşüneceğim :)

Bu herhalde sizin ilan :) GERONİ CROSS 26 ŞEHİR/DAĞ BİSİKLETİ sahibinden.comda - 856840382
Olabilir biraz araştırayım kafama yatarsa iletişime geçelim

Aslında 2. el pek mantıklı gelmiyor ama düşüneceğim :)
Evet benim ilanım o. İletişim için ben kendi numaramı da verebilirim orada yazan babamın numarası. Ben daha detaylı bilgi verebilirim.
Düşününce öyle mantıklı durmuyor. Sizi anlıyorum. Benimkinde hiç sorun yok söylediğim gibi. Satın almadan önce denemezseniz size satmam. Yani alırken deneyin ki içiniz rahat etsin. Parçalarına bakın (vites kolu,fren kolu, aynakollar,frenler) ki karşılıklı olarak ikimiz de emin olalım.
Konuya baştan bir daha baktım. Boyun tam bu bisiklete göre. Anlıyorum tek sıkıntın güven. Ama söylediğim gibi görüp denemeden vermem. Aldıktan sonra bir sıkıntı çıkarırsa ben her zaman buradayım. Öyle sattıktan sonra engelleyenlerden değilim.

Son düzenleme:
Evet benim ilanım o. İletişim için ben kendi numaramı da verebilirim orada yazan babamın numarası. Ben daha detaylı bilgi verebilirim.
Düşününce öyle mantıklı durmuyor. Sizi anlıyorum. Benimkinde hiç sorun yok söylediğim gibi. Satın almadan önce denemezseniz size satmam. Yani alırken deneyin ki içiniz rahat etsin. Parçalarına bakın (vites kolu,fren kolu, aynakollar,frenler) ki karşılıklı olarak ikimiz de emin olalım.
Konuya baştan bir daha baktım. Boyun tam bu bisiklete göre. Anlıyorum tek sıkıntın güven. Ama söylediğim gibi görüp denemeden vermem. Aldıktan sonra bir sıkıntı çıkarırsa ben her zaman buradayım. Öyle sattıktan sonra engelleyenlerden değilim.
Biraz daha bütçe yükseltip bunu almaya karar verdim. Yardımın için teşekkürler.

Yani dağ bisikletlerinin eğer dağda kullanmayacaksan boşa yorduğunu duydum. Bu bisiklet ne için asıl olarak?

Bir de dediğim gibi 8'e geçtim 13 yaşındayım 150 boyum 57 kilom var. Kaldırabileceğim bir bisiklet olması lazım.
benn 6. sınıf tan beri 60 üstüyüm hiç sıkıntı yaşamadım ayrıc hiç yormuyor 20 km 10 km falan yollar yaptım hiç yolda bırakmadı hız konfor kalite 3 ü 1 rada

Hibrit (çoklu kullanım) bisikletlerde mutlaka kilitli amortisör bulunmasını öneririm. Arazi koşullarında amortisörü kullanırken düz yolda gereksiz esneyip enerjinizi harcamaması için kilitleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı