1500-2000 TL arası telefon önerisi

184424

Hectopat
Makaleler
2
Sağlam olsun kamera ve pil performansı rezil etmesin ve hafızası bizi yanıltmasın. Kameradan kastım anlaşılacak kalitede olsun dostlarım. Öneriniz nelerdir?

Mi A2, Mİ A2 Lite olarak ben de anname bakıyordum ama saf android olarak geliyorlar bu konuda emin olamayıp Mi 8 Lite için indirim bekliyorum.

Kendim de 2600 TL ile Pocophone F1 aldım, kullanıyorum, telefondan her hangi bir şikayetim olmamakla birlikte kağıt üzerinde ki birçok özelliğe kullanmadığım halde gereksiz masraf yapmış oldum. Oyun oynamaya pek vaktim yok, zaten oynasam da telefon alırken kıstas kabul edilen oyunları pek oynamıyorum dolayısı ile bugün Pocophone F1 almak yerine indirimleri kollayarak biraz da üzerine ekleyerek 2 tane Mi 8 Lite alabilirdim diyorum.

Kendim de 2600 TL ile Pocophone F1 aldım, kullanıyorum, telefondan her hangi bir şikayetim olmamakla birlikte kağıt üzerinde ki birçok özelliğe kullanmadığım halde gereksiz masraf yapmış oldum. Oyun oynamaya pek vaktim yok, zaten oynasam da telefon alırken kıstas kabul edilen oyunları pek oynamıyorum dolayısı ile bugün Pocophone F1 almak yerine indirimleri kollayarak biraz da üzerine ekleyerek 2 tane Mi 8 Lite alabilirdim diyorum.
benim bütçem şuan mi 8 lite yetiyo sence üstüne azcık katıp pocophone alıyımi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı