1500-2000 TL arası telefon önerisi

benim bütçem şuan mi 8 lite yetiyo sence üstüne azcık katıp pocophone alıyımi
Telefon diğerlerine nazaran biraz ağır ve kalın, uygun fiyatlı olması için plastik bir malzeme kullanılmış bunlara rağmen Pocophone F1 güzel bir telefon. Fakat dediğim gibi kullanım amacınıza bağlı olarak gerekliliği tartışılır. Telefonu aldım ne kamerasını inceledim ne doğru dürüst oyun oynadım ne de alırken şu özelliği de varmış diye seçimimi etkileyen özelliklerden herhangi birini kurcaladım. Bu yüzdendir şu an ne gerek vardı o zaman bunu almaya diyorum. Yani size onu almayın bunu alın deme haddine sahip değilim sadece iyi düşünüp zor kazanılan parayı kullanmayacağınız özelliklere harcamayın.
Büyük Kipa yada Migros mağazalarında 2 telefonu da görme şansınız olabilir bazı mağazalar kapalı kutu tutarken büyük olanlar açık olarak sergileyebiliyor.

Telefon diğerlerine nazaran biraz ağır ve kalın, uygun fiyatlı olması için plastik bir malzeme kullanılmış bunlara rağmen Pocophone F1 güzel bir telefon. Fakat dediğim gibi kullanım amacınıza bağlı olarak gerekliliği tartışılır. Telefonu aldım ne kamerasını inceledim ne doğru dürüst oyun oynadım ne de alırken şu özelliği de varmış diye seçimimi etkileyen özelliklerden herhangi birini kurcaladım. Bu yüzdendir şu an ne gerek vardı o zaman bunu almaya diyorum. Yani size onu almayın bunu alın deme haddine sahip değilim sadece iyi düşünüp zor kazanılan parayı kullanmayacağınız özelliklere harcamayın.
Büyük Kipa yada Migros mağazalarında 2 telefonu da görme şansınız olabilir bazı mağazalar kapalı kutu tutarken büyük olanlar açık olarak sergileyebiliyor.
ben genellikle sosyal medya kullanıyorum ve biraz oyun oynuyorum ve oturduğum yerleşkede mi yetkili servisi var.

Yani sosyal medya ve biraz oyun için 2600 TL vermenin mantığı yok gibi geliyor. Ben aldığım sırada Pocophone 2800 TL civarındaydı indirim ile 2600 TL oldu ve o günden beride bu civarda. Mi 8 Lite 1800 tl civarında ve yakında bir indirim olur diye umut ederek anneme almayı düşünüyorum. 1500 TL civarına düşerse aradaki fiyat farkı ile başka bir ihtiyacınızı karşılarsınız.
Bunlar benim şahsi fikirlerim, Mİ 8 lite aldıktan sonra cebinize kalacak 1000 TL lik fiyat farkı keşke Pocophone alsaydım demenize engel olmayacaksa Pocophone alın.
Burada tavsiyeler genelde haklı olarak o bütçe ile alınabilecek en iyisi olması yönünde ama kimse şunu sormuyor telefona o bütçeyi ayırmanıza gerek var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı