1500-2000 TL arası telefon tavsiyesi

Bütçe
1800

onurrage

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, küçük kardeşime telefon alacağım. Video izlemek için kullanıyor genelde ve ufak tefek oyunlar oynuyor. Bu bütçeye gelen Android'lerin iyi olacağını düşünmüyorum. Evde birkaç tane eski var ama kasılıp duruyor. 1600-1800TL arası yenilenmiş iPhone 6 32 GB 64 GB sizce iş görür mü? Bazı parçalarının yan sanayi olabileceğini biliyorum fakat ikinci elle uğraşmak istemiyorum, sizce alınır mı?

Bu arada EasyCep'ten alışveriş yapan var mı? Önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz fiyatlara telefon almak yerine 2. El tablet alın. Yine kötü sonuçlar verir ama en azından kardeşinis 4.7 inç ekranda video izlemez

iPhone 6 desteği bitti ileride patates olur.
Çok büyük değilse kardeşin 1800 civarı tabletlere bak.

Bende bu var arada Netflix'e falan bakıyorum bundan onun dışında çok kullanmıyorum YT filan iş görür.
Çoğu oyunu açar PUBG filan oynuyordum 2 sene önce bununla :D ama artık açacağını sanmam.
Bu tableti şuan işim gereği satıyorum. Bardak altlığı daha faydalı olur kardeşinize öyle söyleyeyim.

Bu tableti şu an işim gereği satıyorum. Bardak altlığı daha faydalı olur kardeşinize öyle söyleyeyim.

Bu bütçeye sıfır böyle cihazlar var zaten hep, bulduğum en iyisi buydu halada öyle bu fiyat bazında.

Bu tableti şuan işim gereği satıyorum. Bardak altlığı daha faydalı olur kardeşinize öyle söyleyeyim.
kullanış açısından filanmı beğenmediniz ?

EasyCep'ten daha önce alışveriş yaptım. Önermiyorum.
nasıl bir sorun yaşadınız
Bahsettiğiniz fiyatlara telefon almak yerine 2. El tablet alın. Yine kötü sonuçlar verir ama en azından kardeşinis 4.7 inç ekranda video izlemez
teşekkürler fakat hatlı bir cep telefonu istiyor. Sizce hiç iş görmez mi iphone 6 sadece whatsapp youtube gibi uygulamalar kullanıcak üst düzey birşey beklemiyorum zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı