1500-2000 TL arası telefon tavsiyesi

Bütçe
1800
nasıl bir sorun yaşadınız

teşekkürler fakat hatlı bir cep telefonu istiyor. Sizce hiç iş görmez mi iphone 6 sadece whatsapp youtube gibi uygulamalar kullanıcak üst düzey birşey beklemiyorum zaten
İphone 6 ios desteği bitti. Whatsappta ilerleyen zamanda çeker. Hiç bir işinize yaramaz

bunlarda imei yok mu? nasıl bir sıkıntı olur hatlı kullanılmaz mı
Çakma imei atılı cihazlar var. Örneğin telefon samsung ama e devlette panasonic olarak gözüküyor. Kapanma ihtimali var ama fiyatları oldukça düşük.

Çakma IMEI ATI'lı cihazlar var. Örneğin telefon Samsung ama e-Devlet'te panasonic olarak gözüküyor. Kapanma ihtimali var ama fiyatları oldukça düşük.

Evde boşta kalan 4.5G bir telefonun IMEI'sini atarlarsa hiçbir şey olmaz kolay kolay.

Pilde aşırı ısınma, uygulamalarda gezerken donma, ekranın bir anda görüntü vermemesi ve 20 günlük aradan sonra telefon değişimi... Yaşayabileceğim tüm problemleri yaşadım.
Hocam sizde de bahtsız bedevi şansı varmış maşallah her şeyi görmüşsünüz

Merhaba, küçük kardeşime telefon alacağım. Video izlemek için kullanıyor genelde ve ufak tefek oyunlar oynuyor. Bu bütçeye gelen Android'lerin iyi olacağını düşünmüyorum. Evde birkaç tane eski var ama kasılıp duruyor. 1600-1800TL arası yenilenmiş iPhone 6 32 GB 64 GB sizce iş görür mü? Bazı parçalarının yan sanayi olabileceğini biliyorum fakat ikinci elle uğraşmak istemiyorum, sizce alınır mı?

Bu arada EasyCep'ten alışveriş yapan var mı? Önerir misiniz?

iPhone 6'ya uygulama yüklemeyezsiniz. Yenilenmiş önermem, ikinci el alırsanız daha iyi olur.

Bütçeyi biraz arttırıp Samsung S8 almanız en iyi seçenek, aksi halde alacağınız tüm cihazlar donma sıkıntısı yaşatır.

Geri
Yukarı