1500-2000 Tl Bütçe İle Toplama Bilgisayar Önerisi

quote_icon.png
liphter Demiş ki:
Herkes farklı bir şey söylemiş ama şuan önereceğim sistemi kale alırsanız sizin için ideal bir sistem olacaktır.
VATAN COMPUTER - XIGMATEK - ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 600W MidT ATX S
VATAN COMPUTER - GSKILL - 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram - Ram
VATAN COMPUTER - AMD - FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm
VATAN COMPUTER - TOSHIBA - 3.5" 500GB SATA 3.0 32MB
VATAN COMPUTER - GIGABYTE - 970A-UD3 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2000MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart - Anakart
VATAN COMPUTER - MSI - GTX770 GDDR5 2GB 256Bit Nvidi GeForce DX11.1 Ekran Kart
%25 indirimli hali(Vatan Bilgisayar'ın fiyat politikasına göre) 2003 tl. Fakat %30 indirimin olduğu bir vakit alırsanız şayet 1880 tl civarına alabilirsiniz.
Şöyle bir dip not geçeyim. Anakart olarak Gigabyte seçtim çünkü kuzey köprüsünün soğutması Asus'a göre daha iyi. Ayrıca hdd yi 500 gb seçtim çünkü 1 tb kullanacağınızı düşünmedim.
İşlemci olarak 8350 ye gerek yok. Oyun ve günlük kullanım performansı 6300'ında iyidir. Oyunlarda daha yüksek fps için ekran kartı her zaman daha iyi seçilir.

Kasa olarak ta 700-750 watt kasalara sli yapılmayacaksa gerek yok. 600 watt fazlasıyla işinizi görecektir.

Copy-paste şekil önümden çekil diyosun. :D

Aynı bütçeye farklı bir sistem mi toplasaydım? Bir gün evvel önerdiğim sistem konusuna girdim aynı bütçeli olduğu için kopyala yapıştır yaptım. Daha iyisini yapıyorsan buyur yap.

liphter çok sertsin ya. Ayrıca tam kopyala yapıştır yapmamışsın, HDD değişmiş. :D Ben ne önerdiysem tüm hatalarımı sen düzeltiyorsun zaten üstad, niye kızdın ki ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı