2000TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2000

S.Eren

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir oyuncu kulaklığına ihtiyacım var. En fazla 2000 civarı bütçe. Kulaklıkta aradığım özellikler kesinlikle ilk olarak rahat olması ve hafif olması, kafamda baskı hissetmek istemiyorum, saatlerce oyun oynasamda rahat olmasını istiyorum. Aynı zamanda kablosuz olması da çok önemli. Ve arkadaşlarımla DC'den konuşurken sesimi net iletebilecek bir mikrofon lazım. Çok FPS rekabetçi tarzı oyun oynamıyorum, 7.1 falan şart değil ama etraftan gelen sesleri iyi duyabileceğim ve kendimi atmosferin içinde hissedeceğim bir kulaklık istiyorum. Premium bir deneyim istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Mutlu kalın, oyunla kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
O paraya iyi mikrofonlu, kablosuz bir oyuncu kulaklığı bulmak zor. Şu anda Corsair HS 65 kullanıyorum, ses kalitesi, konfor ve özellikle mikrofon için öneririm ama kablolu. Bu bütçede Razer Blackshark V2X var fakat onun da mikrofonu çok kötü bence.

O paraya iyi mikrofonlu, kablosuz bir oyuncu kulaklığı bulmak zor. Şu anda Corsair HS 65 kullanıyorum, ses kalitesi, konfor ve özellikle mikrofon için öneririm ama kablolu. Bu bütçede Razer Blackshark V2X var fakat onun da mikrofonu çok kötü bence.
Mikrofon idare eder bi şey olsa yeter.Özellikle istediklerim rahat, hafif ve kablosuz olması.
Önerdiğin kulaklıklara da bakıcam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı