1500 2000 TL mouse önerisi

İthalat depozitosu sizin yurtdışından aldığınız ürünün vergisidir.
Prime ile onu ücretsiz yapamazsınız sadece teslimatı bedava yapar.
Hocam VGN in kendi sitesinde F1 Pro Max modeli yaklaşık 64 dolara geliyor özel indirimle, kargo ve vergiler dahil gözüküyor ve bu yaklaşık 2000tl oluyor. Sizce burdan alsam eve geldikten sonra ekstra gümrük vergisi falan çıkar mı?

Hangi ürünü aldınız hocam ? Bende F1 ile M800 Deluxe arasında kaldım.. Aralarında 3 kat pil kullanım süresi farkı var

Amazon.com.tr 2500 ama Nays ile alırsanız 250 civarı cashback ile 2250 civarına geliyor.
M800 ultra hakkında ki görüşleriniz nedir hocam ? Amazonda şuan da 1.8K ya geliyor vergiler dahil.

Son düzenleme:
Hangi ürünü aldınız hocam ? Bende F1 ile M800 Deluxe arasında kaldım.. Aralarında 3 kat pil kullanım süresi farkı var

M800 ultra hakkında ki görüşleriniz nedir hocam ? Amazonda şuan da 1.8K ya geliyor vergiler dahil.
Bu bütçedeki çoğu ürüne göre gecikme değeri yüksek.O sebeple tercih edilebilir olduğunu düşünmüyorum.
F1/X2V2 mini Retro edition modelleri arasından birini seçmenizi öneririm.

Bu bütçedeki çoğu ürüne göre gecikme değeri yüksek. O sebeple tercih edilebilir olduğunu düşünmüyorum.
F1/X2V2 mini Retro Edition modelleri arasından birini seçmenizi öneririm.

Hocam biraz araştırdımda gecikme değeri nasıl daha fazla olabiliyor? Mcu piyasadaki en kaliteli mcu lardan sensör de aynı şekilde normal hali 1000Hz dongle ile 4000Hz destekliyor nasıl gecikme değeri fazla olabiliyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı