1500 2000 TL mouse önerisi

Düz F1 modelini alsanız bile yeterli. Tek fark batarya ve 4K olması. 4K benim için önemli bir şey değil sadece bir şey alırken hep prosunu aldığım için onu aldım 😂 Dediğim gibi benfr M800 ultrayı sipariş ettim ama 200k aboneli yabancı bir inceleme kanalı malzeme kalitesinden ve kopma kesilme gibi sorunlardan yakındı ve bunu alacağınıza Dragonfly serisi alın dediği için iptal ettim. Yoksa M800 ultra batarya süresi ve tasarım olarak harika görünüyordu.
Hocam wraith de taksit seçenekleri var mı? Varsa hangi bankaya ne kadar olduğunu hatırlıyor musunuz? Bir de hocam F1 ve F1 PRO arasında 25 saatlik bir kullanım farkı var.

Hocam mouse geldi mi?

Geldi hocam akşam eve gelince deneyeceğim

Hocam mouse geldi mi?

Hocam merhaba, mouse geldi kurdum gerçekten kaliteli olduğunu hissettiriyor. Kutu içeriği çok güzel ve premium bir kutu gibi. Özelliklerden pek anlamam bir Xanteres değilim fakat Corsair Sabre Pro'dan geçtim, ve geçiş yaptığımı hissettim yağ gibi bir mouse. Ve en baştada dediğim gibi malzeme kalitesi çok iyi duruyor. Sadece sevmediğim tek yani driver programı sadece Çince sanırım.

İngilizcede oluyormuş hocam driver problem yok

Son düzenleme:
Geldi hocam akşam eve gelince deneyeceğim

Hocam merhaba, mouse geldi kurdum gerçekten kaliteli olduğunu hissettiriyor. Kutu içeriği çok güzel ve premium bir kutu gibi. Özelliklerden pek anlamam bir Xanteres değilim fakat Corsair Sabre Pro'dan geçtim, ve geçiş yaptığımı hissettim yağ gibi bir mouse. Ve en baştada dediğim gibi malzeme kalitesi çok iyi duruyor. Sadece sevmediğim tek yani driver programı sadece Çince sanırım.

İngilizcede oluyormuş hocam driver problem yok
Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı