1500-2000TL arası Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

tıraktor

Hectopat
Bütçem 1500-2000 civarlarında, genellikle spor için kullanacağım, bass ve yüksek ses seviyorum, biraz baktığımda Jabra Elite 3 ve Samsung Galaxy Buds 2 ilgimi çekmişti, önerilerinizi bekliyorum.

Soundcore Life P3:Anker Q30 kullanıcısı olarak Anker'den memnunum,alternatif olarak kalabilir.
Soundpeats Capsule3 Pro:Soundpeats air 3 pro'dan aşırı memnun biri olarak bu modeli gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Jabra Elite 3:Ekolayzer'i mükemmel.Minicik şey bir ayarla nasıl bu kadar bass verebiliyor inanamadım ilk deneyimlediğimde.Son ses seviyeleri çok yukarıda
Samsung kullanıyor iseniz Buds 2 isabetli bir tercih olur.
Edifier denen illetten uzak durduğunuza göre doğru yoldasınız.Şimdiden hayırlı,uğurlu olsun.

Soundcore Life P3: Anker Q30 kullanıcısı olarak Anker'den memnunum, alternatif olarak kalabilir.
Soundpeats capsule3 Pro: Soundpeats Air 3 Pro'dan aşırı memnun biri olarak bu modeli gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Jabra Elite 3: Ekolayzer'i mükemmel. Minicik şey bir ayarla nasıl bu kadar bass verebiliyor inanamadım ilk deneyimlediğimde. Son ses seviyeleri çok yukarıda.
Samsung kullanıyor iseniz Buds 2 isabetli bir tercih olur.
Edifier denen illetten uzak durduğunuza göre doğru yoldasınız. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.

Hocam Samsung kullanmıyorum ama farkı ne? Sanırım Jabra Elite 3 alacağım önceden 65t kullanmıştım ve memnun kalmıştım.

Bütçem 1500-2000 civarlarında, genellikle spor için kullanacağım, bass ve yüksek ses seviyorum, biraz baktığımda Jabra Elite 3 ve Samsung Galaxy Buds 2 ilgimi çekmişti, önerilerinizi bekliyorum.
buds 2 kullanıyorum güzel özellikli bir kulaklık. Ama uzun kullanımda ağrı yapabilir. Bence dert değil al gitsin. Samsung telefonlar için ek özellikleri var, yani samsung ise telefonun daha kullanışlı bir kulaklık olur senin için

Buds 2 kullanıyorum güzel özellikli bir kulaklık. Ama uzun kullanımda ağrı yapabilir. Bence dert değil al gitsin. Samsung telefonlar için ek özellikleri var, yani Samsung ise telefonun daha kullanışlı bir kulaklık olur senin için.

Şu anlık en çok Jabra Elite 3 ilgimi çekiyor, Samsung kullanmıyorum kimse önermiyor o yüzden Buds 2'yi.

Hocam Samsung kullanmıyorum ama farkı ne? Sanırım Jabra Elite 3 alacağım önceden 65t kullanmıştım ve memnun kalmıştım.
Samsung ürünü olduğundan bir uyum içerisinde oluşu tek farkı.Kendi başına güzel bir kulaklık fakat samsung telefon olmadığında tam verim alınması pek mümkün olmuyor.Jabra elite 3 dediğim gibi ilk deneyimlediğimde inanamadığım bir kulaklık oldu,arkadaşım full bass takıldığından ona göre ayarlamıştı,hayran kaldım gerçektende fakat normal modda tizleri boğuk kalıyor bana göre(normal modunda kullanmak bu kulaklığa bir hakaret bu arada).Ne tür müzik dinlediğini bilemiyorum ama bu ekolayzerla hiç pişman edeceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı