1500 Dolar monitör önerisi

yok sadece kendime almayı düşünüyorum. o yüzden en iyisini almayı istiyorum. Curved monitörler daha içindeymiş hissi veriyor doğru. Yer sıkıntım da yok o yüzden 38 inçlik curved monitörler var . Hem lg nin 38UC99 modeli hem de asus un MX38VQ modeli. Daha iyisi var mı bilmiyorum varsa daha iyisini yoksa bunlardan hangisini önerirsiniz?

Bu ikisi arasından asus olanını öneririm. Yalnız şimdi geldi aklıma bilgisayarınız yeterince iyiyse 3 farklı monitör alıp birbirine bağlayabilirsiniz. Tek monitör daha kolay olacaktır ama bu tercihide göz önünde bulundurabilirsiniz yeteri kadar alanınız varsa.

Bu ikisi arasından asus olanını öneririm. Yalnız şimdi geldi aklıma bilgisayarınız yeterince iyiyse 3 farklı monitör alıp birbirine bağlayabilirsiniz. Tek monitör daha kolay olacaktır ama bu tercihide göz önünde bulundurabilirsiniz yeteri kadar alanınız varsa.
çoklu monitör almayı düşünmüyorum. Bir tane ultra geniş benim işimi çözecektir. Lakin hangi özelliklere dayanarak asus'u tercih etmemi önerdiniz, açıklayabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı