1500 liraya telefon onerisi

Bu fiyata Redmi Note 8 ve General Mobile GM 9 Pro bayağı popüler. Performans olarak neredeyse aynılar. Realme 3 Pro'da olabilir ama onun kamerası diğerleri kadar iyi mi bilmiyorum, araştırın derim.

Bakabileceğiniz telefonlar;
  • Redmi Note 8
  • General Mobile GM 9 Pro (bu da güzel, Amoled ekranlı)
  • Realme 3 Pro
  • Meizu 16, Meizu X8
Şimdi bir baktım GM 9 Pro 1250 TL'ye kadar düşmüş, bence bu dolar kuruyla süper fiyat. Çentik falan da yok, güzel tasarım. Ben onu alırdım sanırım, bizim valideye GM 8 aldım 1 yılı geçti sorunsuz kullanıyor.

Son düzenleme:
Bu fiyata Redmi Note 8 ve General Mobile GM 9 Pro bayağı popüler. Realme 3 Pro'da olabilir ama onun kamerası diğerleri kadar iyi mi bilmiyorum, araştırın derim.

Bakabileceğiniz telefonlar;
  • Redmi Note 8
  • General Mobile GM 9 Pro (bu da güzel, Amoled ekranlı)
  • Realme 3 Pro
  • Meizu 16, Meizu X8
Şimdi bir baktım GM 9 Pro 1250 TL'ye kadar düşmüş, bence bu dolar kuruyla çok iyi fiyat. Çentik falan da yok, güzel tasarım. Ben onu alırdım sanırım, bizim valideye GM 8 aldım 1 yılı geçti sorunsuz kullanıyor.
GM9 Pro Bu fiyata bulunmaz nimet şiddetle öneriyorum.

Note 8 vs Gm9 Pro
Farklar

Ekran: GM amoled ekrana sahip hem şarjı uzun gidecektir hemde kullanıcıya özellikle note 8 ekranına göre çok daha iyi bir deneyim sağlayacaktır

Kamera: Kamera konusuna hiç girmeyeceğim adaletli olacağını düşünmüyorum internetteki karşılaştırmaları izlemenizi öneriyorum, herkesin güzellik anlayışı farklıdır. İkisinin kamera konusunda çok büyük farkları var.

Performans: Performans konusunda birbirlerine eşitler diyebiliriz.
Ayrıca GM android one ile geliyor, Note 8 Miui 11 ile

Mi A3, Note 8 ve Realme 3 PRO alabilirsin. Realme modeli arka kamera ve video olarak A3 modeline göre avantajlı. A3 ön kamera olarak Realme 3 PRO modelinden daha iyi. Note 8 modeli de A3 modelinden biraz daha iyi bir kameraya sahip. Note 8 bütçeni aşıyor ama. Meizu 16 modeli de kamera olarak iyi bir cihaz, güncelleme vermeyen bir firma ama. Realme 3 PRO modeli de ithalat garantili bir cihaz.

GM9 Pro Bu fiyata bulunmaz nimet şiddetle öneriyorum.

Note 8 vs Gm9 Pro
Farklar

Ekran: GM amoled ekrana sahip hem şarjı uzun gidecektir hemde kullanıcıya özellikle note 8 ekranına göre çok daha iyi bir deneyim sağlayacaktır

Kamera: Kamera konusuna hiç girmeyeceğim adaletli olacağını düşünmüyorum internetteki karşılaştırmaları izlemenizi öneriyorum, herkesin güzellik anlayışı farklıdır. İkisinin kamera konusunda çok büyük farkları var.

Performans: Performans konusunda birbirlerine eşitler diyebiliriz.
Ayrıca GM android one ile geliyor, Note 8 Miui 11 ile
GM 9 Pro alacağım ama korkuyorum. Kameraya toz kaçması ve mikrofon sorunu varmış genelinde. Ama almayı çok ama çok istiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı