1500 liraya telefon onerisi

Bu fiyata Redmi Note 8 ve General Mobile GM 9 Pro bayağı popüler. Performans olarak neredeyse aynılar. Realme 3 Pro'da olabilir ama onun kamerası diğerleri kadar iyi mi bilmiyorum, araştırın derim.

Bakabileceğiniz telefonlar;
  • Redmi Note 8
  • General Mobile GM 9 Pro (bu da güzel, Amoled ekranlı)
  • Realme 3 Pro
  • Meizu 16, Meizu X8
Şimdi bir baktım GM 9 Pro 1250 TL'ye kadar düşmüş, bence bu dolar kuruyla süper fiyat. Çentik falan da yok, güzel tasarım. Ben onu alırdım sanırım, bizim valideye GM 8 aldım 1 yılı geçti sorunsuz kullanıyor.

Son düzenleme:
Bu fiyata Redmi Note 8 ve General Mobile GM 9 Pro bayağı popüler. Realme 3 Pro'da olabilir ama onun kamerası diğerleri kadar iyi mi bilmiyorum, araştırın derim.

Bakabileceğiniz telefonlar;
  • Redmi Note 8
  • General Mobile GM 9 Pro (bu da güzel, Amoled ekranlı)
  • Realme 3 Pro
  • Meizu 16, Meizu X8
Şimdi bir baktım GM 9 Pro 1250 TL'ye kadar düşmüş, bence bu dolar kuruyla çok iyi fiyat. Çentik falan da yok, güzel tasarım. Ben onu alırdım sanırım, bizim valideye GM 8 aldım 1 yılı geçti sorunsuz kullanıyor.
GM9 Pro Bu fiyata bulunmaz nimet şiddetle öneriyorum.

Note 8 vs Gm9 Pro
Farklar

Ekran: GM amoled ekrana sahip hem şarjı uzun gidecektir hemde kullanıcıya özellikle note 8 ekranına göre çok daha iyi bir deneyim sağlayacaktır

Kamera: Kamera konusuna hiç girmeyeceğim adaletli olacağını düşünmüyorum internetteki karşılaştırmaları izlemenizi öneriyorum, herkesin güzellik anlayışı farklıdır. İkisinin kamera konusunda çok büyük farkları var.

Performans: Performans konusunda birbirlerine eşitler diyebiliriz.
Ayrıca GM android one ile geliyor, Note 8 Miui 11 ile

Mi A3, Note 8 ve Realme 3 PRO alabilirsin. Realme modeli arka kamera ve video olarak A3 modeline göre avantajlı. A3 ön kamera olarak Realme 3 PRO modelinden daha iyi. Note 8 modeli de A3 modelinden biraz daha iyi bir kameraya sahip. Note 8 bütçeni aşıyor ama. Meizu 16 modeli de kamera olarak iyi bir cihaz, güncelleme vermeyen bir firma ama. Realme 3 PRO modeli de ithalat garantili bir cihaz.

GM9 Pro Bu fiyata bulunmaz nimet şiddetle öneriyorum.

Note 8 vs Gm9 Pro
Farklar

Ekran: GM amoled ekrana sahip hem şarjı uzun gidecektir hemde kullanıcıya özellikle note 8 ekranına göre çok daha iyi bir deneyim sağlayacaktır

Kamera: Kamera konusuna hiç girmeyeceğim adaletli olacağını düşünmüyorum internetteki karşılaştırmaları izlemenizi öneriyorum, herkesin güzellik anlayışı farklıdır. İkisinin kamera konusunda çok büyük farkları var.

Performans: Performans konusunda birbirlerine eşitler diyebiliriz.
Ayrıca GM android one ile geliyor, Note 8 Miui 11 ile
GM 9 Pro alacağım ama korkuyorum. Kameraya toz kaçması ve mikrofon sorunu varmış genelinde. Ama almayı çok ama çok istiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı