1500 TL 144 Hz monitör önerisi

flainn

Hectopat
Daha fazla  
1500 TL bütçem var. 144 Hz FreeSync bir monitör almak istiyorum. Valorant oynayacağım. En akıcı panel hangisi ise onu alacağım. Monitör önerilerinizi bekliyorum. Paneller hakkında bir bilgim yok. Attığınız monitörün paneli hakkında bilgi verirseniz güzel olur. Ekran kartım NVIDIA GeForce GT 1030.

Son düzenleme:
Kavisli monitörler genelde VA oluyor zaten. Bu monitörün özelliği yüksek renk gamutunu , parlaklığı ve yüksek yenileme hızını ucuza sunması.
Buradan özelliklerine bakabilirsiniz.
Bu da inceleme.

1500 TL bütçem var. 144 Hz kavisli FreeSync bir monitör almak istiyorum. Monitör önerilerinizi bekliyorum. Paneller hakkında bir bilgim yok. Attığınız monitörün paneli hakkında bilgi verirseniz güzel olur. Ekran kartım NVIDIA GeForce GT 1030.
Daha geçen gün kendime MSI g24c4 aldım 1350 ye gayet memnunum fiyat arada düşüyor takip edebilirsin

Kavisli monitörler genelde VA oluyor zaten. Bu monitörün özelliği yüksek renk gamutunu, parlaklığı ve yüksek yenileme hızını ucuza sunması.
Buradan özelliklerine bakabilirsiniz.
Bu da inceleme.

Hocam ben Valorant oynayacağım. Valorant için en uygunu en akıcısı hangisidir? Kavisi sıkıntı değil olmasa da olur.

FPS oyunları için daha uygundur.

LG almayı düşünmem. Çoğu kişi sürekli bozulmasından şikayetçi. Entering Power Save mode deyip kapanıyormuş.

1500 TL bütçem var. 144 Hz FreeSync bir monitör almak istiyorum. Valorant oynayacağım. En akıcı panel hangisi ise onu alacağım. Monitör önerilerinizi bekliyorum. Paneller hakkında bir bilgim yok. Attığınız monitörün paneli hakkında bilgi verirseniz güzel olur. Ekran kartım NVIDIA GeForce GT 1030.

IPS panel en iyi renkleri veren daha kaliteli renkleri olan bir panel VA'nın ise IPS'den biraz daha kötü renkleri var 27" monitörlerde genellikle IPS ve VA panel tercih ediliyor ama FPS oyunları oynuyacaksan 24" sana yeter TN panel ise daha cansız renkleri olan çoğu e sporcunun kullandığı panel hem TN panelde gecikme en az VA panelde gecikme biraz daha fazla IPS de birazcık daha fazla ama bu gecikmeleri fark ediceğini sanmıyorum ama zaten 1500TL'ye 144Hz IPS panel bulmak zor. Yani kısacası 24" 144Hz TN panel öneririm.

Geri
Yukarı