1500 TL 144 Hz monitör önerisi

Berkan44

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, 1500 lirayı çok az aşabilir. Kullanım amacım oyun ve film izlemek. Ayrıca bir klip izlediğimde renklerin canlı görünmesini istiyorum. Ne önerirsiniz?

Curved ekranlar VA olduğu için IPS'e nazaran daha cansız renk verir mi?

Teşekkür ederim hocam aklıma yazdım.
IPS gerçeğe daha yakın, Amoled ise daha canlı. Amoled'i renkler ile oynanmış fotoğraf gibi düşünebilirsin. Ne güzel yer dediğin footğraf IPS'te biraz soluk gelir gözüne.
YouTube üzerinde yan yana konularak çekilmiş incelemeler mevcuttur zaten. Göz atman bile bir fikir verir.

Canlı renk için Amoled ekran önerebilirim. Sanırım Samsung'lar Amoled ekran idi.

IPS gerçeğe daha yakın, Amoled ise daha canlı. Amoled'i renkler ile oynanmış fotoğraf gibi düşünebilirsin. Ne güzel yer dediğin footğraf IPS'te biraz soluk gelir gözüne.
YouTube üzerinde yan yana konularak çekilmiş incelemeler mevcuttur zaten. Göz atman bile bir fikir verir.
Amoled monitör var mı peki önerebileceğiniz?

İlki kronik sıkıntılı ve VA panel. Diğeri ise pek iyi bir model değil.
IPS gerçeğe daha yakın, AMOLED ise daha canlı. AMOLED'i renkler ile oynanmış fotoğraf gibi düşünebilirsin. Ne güzel yer dediğin footğraf IPS'te biraz soluk gelir gözüne.
Adam monitör alıyor telefon değil ne amoledinden bahsediyorsun.
Merhaba, 1500 lirayı çok az aşabilir. Kullanım amacım oyun ve film izlemek. Ayrıca bir klip izlediğimde renklerin canlı görünmesini istiyorum. Ne önerirsiniz?
Film ve oyun için en iyi tercih IPS olur.
Bu monitörü al geç düşünmene gerek bile yok.

Geri
Yukarı