1500 TL Ayakkabı Önerisi

JANITHON_JR

Centipat
Herkese merhaba, dostlar, ben rahatlığından dolayı Nike Air Max düşünüyorum ama aklım hafifliğinden dolayı Skatchers'a da gitmiyor değil. Sizin de tavsiyeriniz varsa alabilirim ayak numaram 44-45 arası bu arada ve bütçem 1500TL.

Benim düşündüklerim:

Nike Alpha trainer 5

Nike Air Max dawn.

Nike Air monarch IV.

Nike Air Max systm.

Nike pegasus trail 3

Jordan Zoom separate.

Nike Air Zoom superrep 3

Nike Air winflo 9 Shield weatherised road running.

Bu yazdıklarımdan da seçerseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de fikrim yoktu hocam sizin fikirleriniz bana iyi oldu teşekkür ederim.
Herkese merhaba, dostlar, ben rahatlığından dolayı Nike Air Max düşünüyorum ama aklım hafifliğinden dolayı Skatchers'a da gitmiyor değil. Sizin de tavsiyeriniz varsa alabilirim ayak numaram 44-45 arası bu arada ve bütçem 1500TL.

Benim düşündüklerim:

Nike Alpha trainer 5

Nike Air Max dawn.

Nike Air monarch IV.

Nike Air Max systm.

Nike pegasus trail 3

Jordan Zoom separate.

Nike Air Zoom superrep 3

Nike Air winflo 9 Shield weatherised road running.

Bu yazdıklarımdan da seçerseniz çok sevinirim.

2 yıl önce 750 küsur verip almıştım halen inanılmaz iyi ve rahat. Şu an 2 haftadır bir tane daha bakıyorum indirime girer belki diye ama yok girmiyor 1900 vermekte içimi acıtır ama alacağım sanırım.

Ben geçenlerde aldım gerçekten tabanı müthiş Nike'da giydim Adidas'da giydim puma'da giydim Skechers kadar rahat değil gerçekten.

Hocam konu ayakkabı ise skechers harici marka bilmem. 1 kere giyince bütün markalar dandik geliyor.

Hangi modeli acaba ben de bakayım.

Katılıyorum tabanı aşırı rahat.

Evet skachers ayakta yok gibi hafif ama Air Max denedim Nike mağazasında aşırı rahattı ondan Air Max attım. Ama skachers önerisi de alırım.

2 yıl önce 750 küsur verip almıştım halen inanılmaz iyi ve rahat. Şu an 2 haftadır bir tane daha bakıyorum indirime girer belki diye ama yok girmiyor 1900 vermekte içimi acıtır ama alacağım sanırım.
Modeli nedir ?

Son düzenleme:
Hangi modeli acaba ben de bakayım.

Evet skachers ayakta yok gibi hafif ama Air Max denedim Nike mağazasında aşırı rahattı ondan Air Max attım. Ama skachers önerisi de alırım.

Modeli nedir?

Hocam şu an yok benim aldığım, bulamadım yani. Ama model bakmaksızın hoşunuza giden bir tanesini alabilirsiniz. Pişman etmeyeceğine eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı