1500 TL Bilgisayar Önerisi

@Neko Peki bir şey sormak istiyorum, bu topladığın sistemi yükseltmek istesek RX 480 ya da biraz daha üstü ile ekstra bir değişiklik yapmamız gerekir mi ?
Bu sistem RX470 ile bile GTA 5'te zaman zaman dar boğaz olurken RX480 i kaldıracağını düşünmüyorum.Her ne kadar aralarında devasa farklar yoksa da dar boğaz yaşatacaktır. Ancak işlemci ile birlikte bir yükseltme yaparsanız uzun zaman götüreceği kanaatindeyim.

Bu sistem RX470 ile bile GTA 5'te zaman zaman dar boğaz olurken RX480 i kaldıracağını düşünmüyorum.Her ne kadar aralarında devasa farklar yoksa da dar boğaz yaşatacaktır. Ancak işlemci ile birlikte bir yükseltme yaparsanız uzun zaman götüreceği kanaatindeyim.

Bir süre bu yazılı sistemi kullanıp yaz ortası ya da sonuna doğru değiştirebilirim. tavsiye edebileceğiniz Ekran kartı - İşlemci ikilisi bu sistem için ne olur ?

Bir süre bu yazılı sistemi kullanıp yaz ortası ya da sonuna doğru değiştirebilirim. tavsiye edebileceğiniz Ekran kartı - İşlemci ikilisi bu sistem için ne olur ?

G4560 ile en fazla RX 470 kullanabilirsiniz.

GTX 1050 TI da alabilirsiniz ama RX 470 daha iyidir.

G4560 ile en fazla RX 470 kullanabilirsiniz.

GTX 1050 TI da alabilirsiniz ama RX 470 daha iyidir.

Ark Survival Evolved oynuyorum genellikle ve optimizasyon sorunu olduğu için bir çok sistemi zorluyor. minimum 1 GB VRAM istiyormuş, MSI RX470 GAMING X 4G 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 bunu alsam işlemci önerin ne olabilir ?

Ark Survival Evolved oynuyorum genellikle ve optimizasyon sorunu olduğu için bir çok sistemi zorluyor. minimum 1 GB VRAM istiyormuş, MSI RX470 GAMING X 4G 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 bunu alsam işlemci önerin ne olabilir ?

Bütçenizi belirtin toplam sistem için.

1500 TL'ye dizdiğim sistemde işinizi görebilir.

Anakart: 300 TL
İşlemci: 500 TL
Ram: 250 TL
Ekran Kartı : MSI RX470 GAMING X 4G 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12

Bu kadar bütçe çıkarabilirim şuan için

Kasa, Hard Disk, Güç Kaynağı dahil değil mi ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı