1500 TL Bütçe İle Bilgisayar Toplamak

mühendizz

Kilopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Vision G Z490 Anakart / Intel i9 10900KF İşlemci / ID Cooling AuraFlow X 240mm Sıvı Soğutma / Gigabyte Aorus Extreme RTX 3080 Ekran Kartı / Corsair Vengeance RGB PRO 2x16 GB DDR4 3600 MHz CL18 RAM / Samsung 990 Pro NVMe M.2 SSD 1 TB / Corsair 4000X Kasa / XPG 850W 80+ Gold PSU / Gameon 28" IPS 4K UHD 144Hz Monitör / Corsair K95 Platinum RGB Klavye / Corsair Glaive RGB Mouse / Corsair Void Pro Wireless RGB
Meslek
Makina Mühendisi
Merhabalar, 1500 TL bütçe ile dahili GPU'lu bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bilgisayarda PUBG Mobile oynanacak. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

1500 TL bütçeyle anca bu olur. Bunla da adam gibi bir şey oynayacağınızı hiç sanmıyorum. Ya bütçenizi yükseltin ya da 2. el bir şeyler toplayın, bu bütçeyle sıfır PC almak mantıklı değil.
Adsız.png

İyi akşamlar öncelikle. Hocam 1500 tl'ye pc toplarsınız ama sıfır topladığınız pc çok iyi olmaz. 2. el toplarsanız bereketini görürsünüz. Ha bide Maestro arkadaşın dediği sistem olabilir fakat pubg mobile'yi hd grafiklerde oynatmaz , oynatsa bile kasar yani hocam. Bilginize :)

Açıkçası bende biliyorum olmayacağını ama bir yoklayayım dedim :) 2. Ele yönelmeyi planlıyorum zaten ama dahili GPU ile bir yere kadar idare edip sonra Ekran Kartı almakta mantıklı gelmişti.

Aliexpress den toplaya bilirsiniz. Ama son günlerde konuşulan vergi konusunu bir araştırın. Aliexpress den 15-20$ a Xeon işlemci ala biliyorsunuz ve fiyatına göre muazzam bir performansı var.

Merhabalar, 1500 TL bütçeyi 2600'e kadar çıkardım tabii taksitle almak kaydıyla sadece kasa şeklinde oyun odaklı bir sistem toplayacağım. Önerilerinizi bekliyorum, herkesin şimdiden emeğine sağlık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı