1500 TL Bütçeye Monitör Tavsiyesi

Dexertes

Hectopat
1500 TL bütçem var. 144 Hz 1 ms bir monitör almak istiyorum, monitörü elle almak istediğimden Vatan Bilgisayar'dan alacağım. Önerileri Vatan Bilgisayar'dan yaparsanız çok sevinirim.
Ekran kartım AMD olduğundan monitörde FreeSync olması güzel olur. Bütçeyi artırabileceğimi sanmıyorum. 1500 TL bütçeye Vatan Bilgisayar'dan 144 Hz 1 ms monitör önerilerine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus MG248QR modelini tavsiye ediyorum. Free Sync bir monitör Vatan'da mevcut. İstediklerinin fazlasını verecektir, bundan emin olabilirsin.

Benim sana tavsiyem Viewsonic Xg2402. Fakat satıcı hepsiburada olsun ona dikkat et. Senin attığın linkte integra teknoloji.

bir kaç arkadaş Samsung LS25HG50FQMXUF 24.5" 1ms 144 Hz (Display+HDMI) Fiyatı bunun da iyi olduğunu söyledi neden viewsonic xg2402 daha iyi öğrenirsem çok sevinirim çünkü bunu baya uzun bir süre için alıyorum pişman olmak istemem.
Ben de yarın Viewsonic Xg2402 sipariş vereceğim karne indirimi olursa falan diye bekliyorum,malum okullar tatile giriyor. Çok araştırdım ve inceleme videoları izledim, kullananların yorumlarini okudum yabancı forumlardan özellikle. Fiyat performans olarak şu sıra alinabilecek en iyi TN panel. Samsung olarak CFG70 veya CFG73 tavsiye ediyorum VA panel. Onların fiyatlarıda 1800 TL' den başlıyor.

Ben de yarın Viewsonic Xg2402 sipariş vereceğim karne indirimi olursa falan diye bekliyorum,malum okullar tatile giriyor. Çok araştırdım ve inceleme videoları izledim, kullananların yorumlarini okudum yabancı forumlardan özellikle. Fiyat performans olarak şu sıra alinabilecek en iyi TN panel. Samsung olarak CFG70 veya CFG73 tavsiye ediyorum VA panel. Onların fiyatlarıda 1800 TL' den başlıyor.

O zaman viewsonic xg2402 1500tl bütçe için en iyi monitör diyoruz.Teşekkür ederim yardımların için, çok sağol.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı