1500 TL Eliptik bisiklet tavsiyesi

srcn90

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Muhafaza Memuru
Eliptik bisiklet almak istiyorum. Amacım yağ yakmak, sıkılaşmak ve zinde kalmak. Decathlon'da satılan Domyos markanın vida gevşeme gibi sorunları olmuş kullanıcı yorumlarında okudum. Sorun çıkarmayacak bir marka model önerebilir misiniz? Bizzat kullanan kişiler öneride bulunursa sevinirim, onun haricinde eşi dostu kullananlardan da bekliyorum.

Son düzenleme:
Yarışmaya hazırlanıyorum ( Yarışmaya hazırlandığımı günde neden 120 Dakika çeviriyorsun sorusu gelmesine karşın yazmak istedim. ) ve günde toplam 90 Dakika bazen 120 Dakika yapıyorum ve vida gevşemesi vs. gibi sorun yaşamadım, fakat zorlama ayarı bazen çalışmıyor. Açıp baksam düzeltebileceğim bir sorun fakat uğraşmak istemiyorum. Tek sorun bu. :)

Yarışmaya hazırlanıyorum ( Yarışmaya hazırlandığımı günde neden 120 Dakika çeviriyorsun sorusu gelmesine karşın yazmak istedim. ) ve günde toplam 90 Dakika bazen 120 Dakika yapıyorum ve vida gevşemesi vs. gibi sorun yaşamadım, fakat zorlama ayarı bazen çalışmıyor. Açıp baksam düzeltebileceğim bir sorun fakat uğraşmak istemiyorum. Tek sorun bu. :)

Hocam peki hangi modeli Domyos'un? EL100 ve EL120 mi vardı sanki...

Geri
Yukarı