Bisiklet ile takla attım

Bayır aşağı gidiyordum bayağı hızlıydım. Yan sokaktan kamyon fırladı yola panikledim duramadım. Yandan çarptım bisikletten biraz fırlayarak yere düştüm. Kamyoncu Allah belanı vermesin tarzı şeyler söyledi. Güç bela kaçtım eve geldim Bacağım çok acıyor ne yapabilirim? Hastaneye gidemem ailem işte aklıma ilk bu site geldi yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ambulans çağır ciddi bir şeyin olabilir. İhmal etme, aileni de ara.

1598453054496.png

Bu resmi görürsen belki korkarsın. Doktora gitmen lazım. Ailene durumu söyle yoksa daha kötü olur.

Hastaneye gidemem ailem işte aklıma ilk bu site geldi yardım edin

İlk bu sitenin gelmesi çok ilginç. Burada genelde kahin arkadaşlarımız konu açanlara boylarının ne kadar uzayacağını bildirir.

Ailenin işte olması hastaneye gitmeni neden engelliyor? Bisikletten düşmek aileden saklanacak bir şey değil. Esrar içmiş gibi davranma, acile git. Hatta yürüyemeyecek durumdaysan ambulans ara.

İlk bu sitenin gelmesi çok ilginç. Burada genelde kahin arkadaşlarımız konu açanlara boylarının ne kadar uzayacağını bildirir.

Ailenin işte olması hastaneye gitmeni neden engelliyor? Bisikletten düşmek aileden saklanacak bir şey değil. Esrar içmiş gibi davranma, acile git. Hatta yürüyemeyecek durumdaysan ambulans ara.
8 saat mesaide çalışıyorlar gelemezler diye düşündüm

Yeni konular

Geri
Yukarı