1500 TL F/P monitör önerisi

Bütçe
1500tl
Ben sana technopat demıyorum sarı siteden at.
Niye ben özellikle sarı site demedim ki çevrendeki ilanlara bak dedim. Burada da satış yapılıyor ve satıcı bir arkadaş çıktı. Arasan daha fazla yine bulunur diğer sitelerde. Satış yapan herkes sarı siteyi kullanıyormuş gibi konuşmamak lazım. Şahsen ben kullanmıyorum kırmızı olan platformu kullanıyorum.

Ben sana technopat demıyorum sarı siteden at.
İlla ilan istiyorsan. Benim çevremde var.
Screenshot_20220818-183538_letgo.jpg

Hocam hiç bulaşmayın bilmediğiniz markalara dediğimi alın.

Hocam iyi hoş da, 1700 cidden büyük bir rakam.
Hocam bütçeniz 1500 TL zaten. 200 TL ekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Ayrıca monitör piyasası da belli. Sıfır ve kaliteli marka almak istiyorsanız mecbursunuz bütçeyi 1700 yapmaya. Uzun ömürlülük açısından da böylesi daah sağlıklı olur. Ben attığım monitörün benzerini yaklaşık 8 yıldır kullanıyorum:) Üste fotoğraf ekledim.

Niye ben özellikle sarı site demedim ki çevrendeki ilanlara bak dedim. Burada da satış yapılıyor ve satıcı bir arkadaş çıktı. Arasan daha fazla yine bulunur diğer sitelerde. Satış yapan herkes sarı siteyi kullanıyormuş gibi konuşmamak lazım. Şahsen ben kullanmıyorum kırmızı olan platformu kullanıyorum.

İlla ilan istiyorsan. Benim çevremde var.Eki Görüntüle 1490054
Lenovo mu🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı