1500 TL kasa önerisi

OzzyGasol

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Yaklaşık 4 yıldır aşağıda belirttiğim kasamı kullanmaktayım.
Ekran kartım video izlerken vs 55 derecelere çıkıyor. Son 1 yıldır kasam sesli çalışmaya başladı. Fanları temizlesem de sesten kurtulamıyorum. Ekran kartımı yükselteceğimden kasamı da yenilemek istiyorum. Maksimum bütçem 1500 TL. Hangi kasaları önerirsiniz?

Fazlasıyla yeterli bir kasa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Size gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum ve arkasında duruyorum. Bir adet egzoz fanı aldığında tamamlanmış olur. Ayrıca 4000D airflow da aynı seri ve fanları dizdiğinizde bu seri sizi asla üzmeyecek.

Size gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum ve arkasında duruyorum. Bir adet egzoz fanı aldığında tamamlanmış olur. Ayrıca 4000D airflow da aynı seri ve fanları dizdiğinizde bu seri sizi asla üzmeyecek.

Hocam önü bu kadar camken almak ne kadar mantıklı? Hadi bu idare eder de, H510 önerilmiş. Bu devirde etrafı kapalı kasa almak çok mantıksız bence. Her yer mesh kasa oldu.

4000D Airflow al. Yanına da istediğin fanları alabilirsin. Ben de kullanıyorum aynı kasayı.
Hava akışı nasıldır? Kasa hoşuma gitti fakat bu konudan pek anlamıyorum.
Eğer sıvı soğutmanız var ise bunu şiddetle öneririm.kasa
Maalesef sıvı soğutmam yok :(

Corshair'in bahsettiğiniz modeli ve 4000D airflow arasında kaldım. İkisi de hoş görünüyor fakat ne kadar az ses çıkarırsa ve soğutması iyi olursa benim için ideal.
Fazlasıyla yeterli bir kasa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk defa gördüm kasayı araştıracağım.

Corshair'in bahsettiğiniz modeli ve 4000D airflow arasında kaldım. İkisi de hoş görünüyor fakat ne kadar az ses çıkarırsa ve soğutması iyi olursa benim için ideal.

İlk defa gördüm kasayı araştıracağım.

Aslında ikisi de aynı kasa. Şahin görünümlü doğan sayın. Cam olanın tasarımı düzgün, ucuz merdiven altı cam kasalar ile karıştırmayın, NZXT firmasının da bir sürü önü kapalı kasası var fakat kimse ona bir şey demiyor. İnanın onlar da çok kaliteli kasalar. Corsair tercih etmezseniz NZXT markasına yönelin. Corsair'in iki kasasının tek farkı ön paneli ve yanında gelen fanlar.

D, fansız ve önü açık yapıyla geliyor, 850₺ civarı. X RGB ise hem bilgisayara bağlanabilen kontrol merkezi ve 3 adet iyi fan ile geliyor. Ve fiyat farkı ise 350-400 lira arası. 350 liraya 3 fan ve kontrolcü hem de Corsair marka iyi bir fiyat. Bilgisayardan hız ve renk kontrolü yapılabiliyor. Fanlar gayet güçlü ve sessiz. X RGB konusunda asla ve asla hava akışı konusunda bu camlı alınır mı gibi bir soru aklınıza gelmesin. Fakat daha da iyisini istiyorum derseniz D sizin için biçilmiş kaftan. Ucuz olması gözünüzü boyamasın, daha fan parası var onun.

Kısacası

X RGB = Pahalı gözüken ama totalde D versiyonundan ucuz ve içeriği gösterişi bol olan, Hava akışı konusunda 4/5 alan versiyon,
D= Tamamiyle hava akışına yönelik olan ama kaliteli fanlar ile kullandığınızda pahalanan hava akışı 5/5 olan versiyon

Yeni konular

Geri
Yukarı