1500 TL kısa vadeli sistem

Batuhan5444

Kilopat
Daha fazla  
Az buçuk yazılım bilgim var, daha çok video izleyip yazılım üstünde duracağım. Bunun yanında CS:GO, Football Manager, LoL tarzı çok da büyük olmayan oyunları rahat oynayabileceğim bir bilgisayar olmalı. PS4 olduğundan BF 1, GTA gibi oyunları PC'de oynamayacağım. Bu yüzden olabildiğince düşük bütçe ile bu tip işlerimi yapabileceğim bi bilgisayar önerisi için yardım bekliyorum. Elimde 2 tane ekran kartı, işlemci ve RAM vs. var fakat bunlar ciddi anlamda eski ve kötüler. Kasa ve anakart da var fakat isimlerini bilmiyorum, birçok bileşen olmasına rağmen bunları elimde tutup nasıl ekleme yaparım bilmiyorum, son olarak bu sistemin çok uzun ömürlü olmayacağını da belirteyim. Yaratabildiğim ilk fırsatta yükseltmeler yapacağım fakat tabi belirli bir zaman alacaklardır. Bu yüzden yakın geleceğimde idare edebileceğim üst limiti 1500-1600'lük öneri ve yardımlarınızı bekliyorum ve monitörüm var.

Burdaki sistem tam sizin anlattığınız bir tarzda. Bu işini rahat görebilecektir :)

Dosya Ekleri

• 1487269465801.png
    1487269465801.png
    56,5 KB · Görüntüleme: 104
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı