1500 TL klavye önerisi

Güzel tahmin. Şu an kullanıyorum alabileceğin en iyi klavye olur. 2K ya çıkabilirsen o ayrı tabii.

Hocam aslında bende onu kullanıyorum fakat ufak kuzenim kendisine istiyor bende onun için soruyorum ilk piyasaya çıktığında 600 TL'ye aldım manyak bir klavye 2020 de aldım şükürler olsun bir sorunu olmadı hiç.

Dierya DK61SE oyun klavyesi,%60 buz mavisi ışık, kırmızı doğrusal anahtarlı, Ultra kompakt mini 61 tuşlu, gölgelenmez, tip C veri kablosu, ABD düzeni, PC Windows oyuncu tipisti, beyaz Amazon.com.tr bu nasıl sence.

Önermem. Z11 ya da AK680 Çok daha iyi bir tercih.

Bu iki üründen birini alacaksan yeni bir hesap açıp al vergili fiyatları ile 800-900 seviyesine geliyorlar.

Neden bu ürünlere yöneldin? Bütçen bunlardan daha güzel modellere yöneliyor sumeoner önermem yazılım sorunları var. Alacaksan yurt içi olarak HP Omen encoder al.

Onun dışında tekrardan dediğim gibi AK871 ya da ak873.

Önermem. Z11 ya da AK680 çok daha iyi bir tercih.

Bu iki üründen birini alacaksan yeni bir hesap açıp al vergili fiyatları ile 800-900 seviyesine geliyorlar.

Neden bu ürünlere yöneldin? Bütçen bunlardan daha güzel modellere yöneliyor sumeoner önermem yazılım sorunları var. Alacaksan yurt içi olarak HP Omen encoder al.

Hocam galiba amazoda ki önerilerinden kablolu modeli önerisini sunacağım teşekkür ederim yardımcı olduğun için Redragon K617 Fizz düşündüm fakat pembe rengi ile diğer rengi arasında oldukça saçma bir fiyat farkı var gidip de pembe klavye öneremiyeceğim için Amazon'dan önerdiğin klavyeye bakacağım.

Önermemin sebebi brown switch olması. Çok daha düşük ve tok sesli mavi switche göre. Hissiyatı da aşağı yukarı mavi switch gibi. Fiyatı da gayet güzel fakat klavye tkl, almayı düşünürseniz haberiniz olsun.

Hocam galiba amazoda ki önerilerinden kablolu modeli önerisini sunacağım teşekkür ederim yardımcı olduğun için Redragon K617 Fizz düşündüm fakat pembe rengi ile diğer rengi arasında oldukça saçma bir fiyat farkı var gidip de pembe klavye öneremiyeceğim için Amazon'dan önerdiğin klavyeye bakacağım.

Yay ve çınlama sorunları mevcut K617 de.

Önermemin sebebi brown Switch olması. Çok daha düşük ve tok sesli mavi Switch'e göre. Hissiyatı da aşağı yukarı mavi Switch gibi. Fiyatı da gayet güzel fakat klavye TKL, almayı düşünürseniz haberiniz olsun.

Gamepower alınmaz.

Ben XPG Summoner Silver Switch alacağım. Sana da önerebilirim. Çok araştırdım. Tek sıkıntı tuşları biraz hassas ama alışırsın diyorlar. Bir de sıkıntı 1850₺.

Yeni konular

Geri
Yukarı