1500 TL Klavye önerisi

Eski klavyem Rampage marka bir klavyeydi. Fakat aşırı pişmandım aldığımdan Switch'ler aşırı problemli. Bazen basmıyor bazen çift basıyor. Sakın Rampage marka klavye almayın.

Eski klavyem Rampage marka bir klavyeydi. Fakat aşırı pişmandım aldığımdan Switch'ler aşırı problemli. Bazen basmıyor bazen çift basıyor. Sakın Rampage marka klavye almayın.

Hocam sizin bir tane klavyeniz bozuldu diye diğer klavyelere de ön yargılı davranmayın.

Hocam sizin bir tane klavyeniz bozuldu diye diğer klavyelere de ön yargılı davranmayın.

Rampage her ürünü öyle neredeyse. Müşteri hizmetleri desen küfür ediyorlar. Ürünleri leş. Yay sesi çift basma gibi sorunları hep var. Attığın modellerin hiçbiri alınmaz.

Sadece benim klavyem değil. Bütün forumu gezin Rampage klavyelerin çok sorunlu olduğu hakkında bir sürü mesaj, konu bulursunuz.

Güzel ve küçük bir klavyedir. Önceden kullanmıştım ve rahat bir klavye.

Son düzenleme:
Sadece benim klavyem değil. Bütün forumu gezin Rampage klavyelerin çok sorunlu olduğu hakkında bir sürü mesaj, konu bulursunuz.

Bu modelde de yay sesi mevcut fazlasıyla. Önermem. Yurt içi şart ise belki alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı