1500 TL Laptop vs Masaüstü Sistem

Anarchosa

Kilopat
AutoCAD 2018 kaldıracak 1500 TL limitle laptop almak istiyorum.

Masaüstü mü önerirsiniz, Laptop mu? Performans olarak hangisi? Önerebileceğiniz sistem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Laptop gibi bir belaya bulaşma. Oyun oynayacaksan Masaüstü almanı öneririm. Fakat paranı biraz daha biriktir bence daha iyisini al acele etme derim. Bende şuanda laptop kullanıyorum ve çöp bildiğin oyunlarda kasıyor Zula bile :/ Bu yüzden biraz daha biriktirip güzel bir masaüstü kurmanı tavsiye ederim.

1500 liraya ne masaüstü ne de laptop alabilirsin bu zamanda. Anca 2. el bakman gerek. Alabilirsen işini görecek şunları buldum;
Bunlarda ekran kartı yok APU sistemler. AutoCAD kullanacağın için SSD olanı öncelikle tavsiye ederim.
Bir de bu şekilde daha düşük model bir işlemci kullanarak topladım;

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    38,2 KB · Görüntüleme: 47
1500 liraya ne masaüstü ne da laptop alabilirsin bu zamanda. Anca 2. el bakman gerek. Alabilirsen işini görecek şunları buldum;
Bunlarda ekran kartı yok APU sistemler. AutoCAD kullanacağın için SSD olanı öncelikle tavsiye ederim.
Bir de bu şekilde daha düşük model bir işlemci kullanarak topladım;
Aynen öyle biraz daha bekleyip daha iyi bir sistem almasını öneriyoruz Bu devirde 1500 TL PC Bulmak Cidden Çok Zor

1500tl'ye bilgisayar alırsanız mağduru olursunuz ve paranız boşuna gider.Biriktirme şansınız varsa 2000tl'ye kadar biriktirmenizi öneririm ki sizi idare edecek bir sistem alasınız.Laptop'a hiç bulaşmayın seyahat edeceğim diye parasını çar-çur eden çok kişi gördüm.Sistem özellikleri iyi bir laptop alıyorsunuz ve 1 saat baktıktan sonra 80 derecelerde yanıyor kül kokusu gelecek kadar hele gene bu yaz aylarında.1500tl-2000tl arası apu sistemler veya 2.el almanız bütçenizi daha iyi etkilemiş olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı