1500 TL Oyun İçin Güncellenebilir Sistem Toplama

sene 2006-07 gibi knight online ı bırakmıştım. halen oynanmasına şaşırıyorum açıkçası :)

dediğiniz gibi şans meselesi illaki sistem toplayacağım diyorsanızda 1000 tl lik bir bilgisayar işinizi hayli hayli görür. şunun gibi;

Eki Görüntüle 214569
Güzel bir sistem bu paraya ama G4400 yerine G4560 alırsanız daha iyi olur. Hem kendi ekran kartı daha iyi hem de gelecekte yanına RX470 gibi bir ekran kartı eklenebilir.

sene 2006-07 gibi knight online ı bırakmıştım. halen oynanmasına şaşırıyorum açıkçası :)

dediğiniz gibi şans meselesi illaki sistem toplayacağım diyorsanızda 1000 tl lik bir bilgisayar işinizi hayli hayli görür. şunun gibi;

Eki Görüntüle 214569

Şu sistemi toplamaya karar verdim açıkçası eğer bir problemi yok ise, görüşünüze ihtiyacım var.
Sizin oluşturduğunuz sistemden harddiski çıkarttım. Evde eski bilgisayarımdan kalma Samsung (320GB/7200rpm/16M) Harddisk özellikleri bunlar.

Güzel bir sistem bu paraya ama G4400 yerine G4560 alırsanız daha iyi olur. Hem kendi ekran kartı daha iyi hem de gelecekte yanına RX470 gibi bir ekran kartı eklenebilir.

Birde bu arkadaşımın dediği gibi 50 TL fark ödeyerek İşlemciyi G4400 yerine G4560 olarak da alabilirim. Nasıl olacaktır?

Dosya Ekleri

• Sistem - 1 .jpg
    Sistem - 1 .jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 71
Açıklamanızdaki samimiyete binaen sizin için sistem topladım. Kesinlikle yükseltmeye uygun bir sistem.

Dosya Ekleri

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    88,6 KB · Görüntüleme: 107
Açıklamanızdaki samimiyete binaen sizin için sistem topladım. Kesinlikle yükseltmeye uygun bir sistem.

İlgin için çok teşekkür ederim fakat şuan ki ihtiyacımın çok üstünde bir bilgisayar oluyor. Hem hard diskim mevcut bu yüzden sisteme dahil etmeyeceğim. Açıkçası daha ekonomik sistemlere yöneleceğim bu yüzden.

Tekrar teşekkür ederim.

Sistem özetle şu olacak yani, merak ettiğim bu sistem uyumlu mu?
Uyumsuz parça veya aynı fiyata değiştirebileceğim dahi iyi bir parça var mı?

Dosya Ekleri

• SS - 1.jpg
    SS - 1.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 81
  • SS - 2.jpg
    SS - 2.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 64
Öncelikle kasayı muhakkak benim seçtiğim markalı kasayı alın. Everest neden tavsiye etmişler anlayabilmiş değilim. Önünde 3.0 bağlantısı olan güzel sessiz bir kasa.
İşlemciye gelecek olursak. Yeni ekran kartı almaya karar verdiğinizde sıkıntı çıkarabilir. Ancak ileride ekran kartı ile işlemciyi değiştirmek gibi bir planınız varsa orasını bilemem.

Öncelikle kasayı muhakkak benim seçtiğim markalı kasayı alın. Everest neden tavsiye etmişler anlayabilmiş değilim. Önünde 3.0 bağlantısı olan güzel sessiz bir kasa.
İşlemciye gelecek olursak. Yeni ekran kartı almaya karar verdiğinizde sıkıntı çıkarabilir. Ancak ileride ekran kartı ile işlemciyi değiştirmek gibi bir planınız varsa orasını bilemem.
Sizin önerdiğiniz kasa ile Everest arasında ki kalite farkı fiyat farkından da belli oluyor. Peki 150 TL dolaylarında başka önerebileceğiniz bir kasa var mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı