1500 TL oyuncu mouse önerisi

Bütçe
1500
@Zait Cyber eger kablosuz ve pilli olmasi senin icin sorun teskil etmezse Razer Basilisk V3 X HyperSpeed oneririm.

Fingertip için çok uygun değil sanki hocam?

@Zait Cyber Eger kablosuz ve pilli olmasi senin icin sorun teskil etmezse Razer Basilisk V3 X HyperSpeed oneririm.
Çok ağır be hocam ya.

Çoğunlukla fingertip demiş, haste ile veya M800 Ultra ile daha rahat edebilir.
M800 Ultra alirsa garantisi olmayacak, Haste ise ortalama bir mouse ayrica kablolu. Sahsen kablolu ve kablosuz mouse ayni paraya satiliyorken kablolunun yuzune bakmam.

Almayın o fareyi. Biraz bütçe artıp M800 Ultra alabilir ya da bütçe artmadan HyperX PulseFire Haste alabilirsiniz.

Hocam bu M800 ultranın pilleri şarj edilebilir pil mi nasıl bir şey?

M800 Ultra alirsa garantisi olmayacak, haste ise ortalama bir mouse ayrica kablolu. Sahsen kablolu ve kablosuz mouse ayni paraya satiliyorken kablolunun yuzune bakmam.

Fingertrip öncelikli olarak daha rahat olur. Palm tutulabiliyor ise v3X HyperSpeed de alınır.

Hocam bu M800 ultranın pilleri şarj edilebilir pil mi nasıl bir şey?
Şarjlı mouse hocam.

Fingertrip öncelikli olarak daha rahat olur. Palm tutulabiliyor ise V3X HyperSpeed de alınır.
Konu sahibinin tercihine kalmis artik orasi. Basilisk palm agirlikli bir mouse lakin fingertip olarak da kullanilabilir. En onermeyecegim tutus sekli claw olur Basilisk icin. Kendim bizzat claw grip kullanicisiyim ve Basilisk en kotu secimlerden birisi claw icin, G502 de beraberinde geliyor.

Bana kalırsa M800 Ultra'yı falan eleyip şu mouse'u almalı konu sahibi;

Eline de uyuyor.

Bana kalırsa M800 Ultra'yı falan eleyip şu fareyi almalı konu sahibi;

Eline de uyuyor.

Rate your Gear için gerekli şartlar yoksa 2300 liraya geliyor. Bütçeyi biraz fazla aşıyor ama aşılır ise olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı