1500 TL sessiz klavye önerisi

Cano8711

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar,

Klavyelerden anlamıyorum, ve genellikle bilgisayarımı oyun ve iş için geceleri kullanıyorum.
Click sesi çıkarmayan, evdekileri rahatsız etmeyecek şekilde, konforu olan bir klavye arıyorum.
Klavyeler hakkında hiçbir bilgim olmadığı için her türlü tavsiyeye ve desteğe şimdiden teşekkür ederim.

Selam dostlar,

Klavyelerden anlamıyorum, ve genellikle bilgisayarımı oyun ve iş için geceleri kullanıyorum.
Click sesi çıkarmayan, evdekileri rahatsız etmeyecek şekilde, konforu olan bir klavye arıyorum.
Klavyeler hakkında hiçbir bilgim olmadığı için her türlü tavsiyeye ve desteğe şimdiden teşekkür ederim.

F/P ürün olarak Hunter Series Kharma X Rainbow öneririm bende bunu kullanıyorum sert Switch yok yumuşak tuşlar. 250 TL şu an. Üst segmente hakim değilim

Niye herkes gülücük atıyor ya 120 TL iken almıştım ve gayet sessiz çalışıyor
arkadaşın bütçesi ortalama 1500 lira. o bütçede bir şey isteyen kişi mekanik klavye istiyordur muhtemelen. bilgisi olmadığı içinde burada konu açmış bilenden tavsiye istemiş. senin tecrüben ve görüşünde değerli ama kriter dışı olduğu için arkadaşlar gülmüştür. anlaşılmayacak bir şey olmamalı.

Selam dostlar,

sanırım mekanik klavye istiyorsunuz tam belirtmemişsiniz. blue switch klavyeler seslidir onları kafadan eleyebilirsiniz. red switch klavyeler piyasada çokça satılıyor kullanım hissiyatı ve sesi itibariyle işinizi görebilir. üstteki arkadaşların önerilerine bakabilirsiniz. eğer ses faktörü sizin için çok nihaiyse membran klavyeler düşünebilirsiniz ama kullanım ömrü olarak mekanik klavyeler kadar dayanım vaat etmezler.

arkadaşın bütçesi ortalama 1500 lira. o bütçede bir şey isteyen kişi mekanik klavye istiyordur muhtemelen. bilgisi olmadığı içinde burada konu açmış bilenden tavsiye istemiş. senin tecrüben ve görüşünde değerli ama kriter dışı olduğu için arkadaşlar gülmüştür. anlaşılmayacak bir şey olmamalı.

sanırım mekanik klavye istiyorsunuz tam belirtmemişsiniz. blue switch klavyeler seslidir onları kafadan eleyebilirsiniz. red switch klavyeler piyasada çokça satılıyor kullanım hissiyatı ve sesi itibariyle işinizi görebilir. üstteki arkadaşların önerilerine bakabilirsiniz. eğer ses faktörü sizin için çok nihaiyse membran klavyeler düşünebilirsiniz ama kullanım ömrü olarak mekanik klavyeler kadar dayanım vaat etmezler.
Haklısın Hocam 250 TL biraz komik rakam mekanik için

Aşağıdaki modeli düşünebilirsin 🤌

Normalde bende bunu alacaktım lakin bilek desteksiz klavye kullanamıyorum ve o yüksek tuşlu klavyeleri bilek desteksiz nasıl kullanıyorlar anlamıyorum😀 Bilek desteği sadece benim için değil herkes için daha ergonomiktir diye düşünüyorum.

Normalde bende bunu alacaktım lakin bilek desteksiz klavye kullanamıyorum ve o yüksek tuşlu klavyeler bilek desteksiz nasıl kullanıyorlar anlamıyorum😀 Bilek desteği sadece benim için değil herkes için daha ergonomiktir diye düşünüyorum.
Ben de bilek desteği arayanları anlamıyorum inanır mısın? Günde en az 13 saat bilgisayar başındayım ama yeni aldığım K3 klavyenin bilek desteği jelatiniyle kutusunda 😅

Geri
Yukarı