1500 TL Sistem Tavsiyesi

HalaMadrid

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1500 TL PC Toplama Rehberi var biliyorum ama ekran karti falan olmadiği için çok güvenemiyorum. Demek istediğim bana ayni fiyata ekran kartli ve daha iyi performans verebilecek bir bilgisayar toplayabilir miyim? (Örneğin AMD Athlon işlemcilerle birkaç sistem görmüştüm) yoksa sen ekran kartini boşver o fiyata en iyi bilgisayar o rehberdir mi diyorsunuz?

O rehberdeki APU'yu toplayabilirsin. eğer biraz beklerim diyorsan Zen mimarisini bekle ve zen APU işlemciler ile daha güzel bir sistem topla.

O rehberdeki APU'yu toplayabilirsin. eğer biraz beklerim diyorsan Zen mimarisini bekle ve zen APU işlemciler ile daha güzel bir sistem topla.
Cevabin için teşekkürler. Bu zen mimarisi işlemci için mi oluyor anlamiyorum bunlardan kusura bakma. Birde mesela diyelim işlemci için sence o hariç tüm parçalari alsam ve mimari gelince işlemci alsam olur mu? Yoksa tüm sistem değişirmi?

Bende pek bilmiyorum ama APU olacak sanırım 32 çekirdekli 14nm teknolojili APU lar :)

O sizin kararınıza kalmış şimdi A10 7870K alırsanız Soket zen Mimarisiyle uyumlu olacak. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı