1500 TL sistem tavsiyesi

Sistem yeterli mi?

• Oy verenlerin toplamı
    4
Hmm ozaman alabilirsin.Bende gtx 660 la i3 2100 kullanıyorum bu zamana kadar hiç bir oyunda sıkıntı yoktu watch dogsta ani fps düşmeleri oluyor i7 3770 + gtx 750 ti makinada olmuyor neyse konuyu değiştirmeyelim yapmıyorsa alınabilir.

Arkadaşım 4150 ile 6300 yakın fiyat zaten şişirme yok ve unuttuğun bir şey var. Fx işlemcilerde onboard ekran kartı yok.

Dediğin işlemcide çarpan kilidi açık değil yalnız yani oc çekemezsin.Valla karar senin ben sadece öneride bulundum gidip ne 1500 Tl lik bütçeye 500 liralık 4570 almaya nede çarpan kilidi kapalı bir işlemci almaya gerek var.O bütçeye 760 gider bence değiştirme :like:

Dediğin işlemcide çarpan kilidi açık değil yalnız yani oc çekemezsin.Valla karar senin ben sadece öneride bulundum gidip ne 1500 Tl lik bütçeye 500 liralık 4570 almaya nede çarpan kilidi kapalı bir işlemci almaya gerek var.O bütçeye 760 gider bence değiştirme :like:
Arkadaşım 4570 öneri geldi benim resmime bakarsan zaten ben 4150 almayı düşünüyorum.
Not: Oc yapmayı düşünmüyorum.

Arkadaşım 4570 öneri geldi benim resmime bakarsan zaten ben 4150 almayı düşünüyorum.
Not: Oc yapmayı düşünmüyorum.

Gidip sakın 1500 liralık sisteme 500 liralık 4570 alayım deme sakın !
Fan boyluğa gerek yok dediğim sistem gayet yeterli karar senin ister al ister alma hadi Allah'a emanet olasın.

Buyur kardeşim.

TOPLAM : 1.258,24 TL
KDV (%18) : 226,48
NAKİT / HAVALE (TL) : 1.484,72 TL
[TBODY] [/TBODY]

Buyur kardeşim.
TOPLAM : 1.258,24 TL
KDV (%18) : 226,48
NAKİT / HAVALE (TL) : 1.484,72 TL
[TBODY] [/TBODY]
R9 270 daha performanslı değil mi? Birde ekran kartı gecikmeli alınacaktır. bu göz önünde bulundurularak yapılsın sistem önerisi.

Sistem ne için kullanılacak? Oyun ise, ne tür oyunlar?
Oyun oynarım ama günlük kullanımda da kullanılacak. Oyunlar cs go, battlefield 3, call of duty güncel oyunlarını oynayacağım.

R9 270 daha performanslıdır. Bütçen el veriyorsa onunla değiştirebilirsin. Bütçeni aşmaması için 750Tİ koydum kardeşim. Ama 750Ti da güzel bir ekran kartıdır.
Sağol kardeşim ekran kartı gecikmeli olduğu için fx düşünemiyorum maalesef ama benim düşündüğüm sistem kötümü? Resimde soğucuyu ve dvd yazıcı vardı onlar alınmayacak.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı