1500 TL Sistem Toplama

Merhaba, uzun süredir para biriktiriyorum en fazla 1500 TL biriktirebildim ve bilgisayar toplamak istiyorum. Oynayacağım oyunlar: GTA 5, PUBG, CS:GO, Shadow of Mordor vb ama akıcı şekilde oynamak istiyorum, medium veya high ayarlarda.
1500 TL'nin üstüne 300 TL daha koyup monitor alacağımdan daha fazla biriktiremiyorum, bu fiyata PC toplamamda yardımcı olur musunuz? Daha önce hiç bilgisayar toplamadım, Vatandan nasıl toplayabilirim pek bilmiyorum. Parçaların ismini verdiklerimde onlar toplar mı?
Şimdiden teşekkürler.
Bu sistemi alabilirsin.Eki Görüntüle 1500 tl sistem.pdf

a12 9800 demiştim ama bütçeyi biraz aştığı için buna yöneldim. Eğer biraz daha biriktirim dersen 100 tl daha koyup a12 9800 alman daha iyi olur.

Şu an piyasada ki APU'lar alınmaz. Ryzen APU'ları bekleyin en azından.

28 mm eski teklonoji APU'lar sadace adları değiştirip yeni diye size yutturuyorlar. Ayrıca içindeki R7 GPU çekirdekleri günümüz için yetersiz.

En önemlisi de fiyatları bu APU'lara 500 - 600 TL vermek yerine. Xeon bir işlemci ve GT 1030 alsanız. Çok daha iyi performanslar alırsınız. Yani APU almak hiç mantıklı değil.

arkadaşlar kusura bakmayın biraz geç yazdım
vatandan alabilme imkanım var toplama olarak vatanda daha pahalı tutuyor diyorlar teknobiyotik diye bi site buldum 1600 tlye indierimde çok güzel pcler satıyor hazır olarak alıcam hem böyle daha kolay oluyor benim için link şu
Teknobiyotik TV Intel Kaby Lake G4600 3.6 GHz, GT1030 2GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu PC
bu fiyata son 5 ürün kalmış tabi ben 1 ay sonra alıcağım ozamana bu fiyat yükselebilir o yüzden alıcağıma yakın bu posta yazarım tekrar

1500TL bi bütçeyle pubg high degil low bile kasar belki hiç açmaz ama parçlara göre degişir ama 1000 1500 daha para biriktirip daha iyi bi sistem toplayabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı