1500 TL Sistem

• Konuyu başlatan xatu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B
Şimdi baktım da fiyatlar uçmuş :( Doların düşmesini beklemeniz çok daha yaralı olacaktır bu sıralar 2.74 lere çıktı. Hiç bekleyemem derseniz son çare 4 GB ram alıp sonradan bir tane daha alabilirsiniz.
Eki Görüntüle 90607
harddiski 500 gb yapsam sizce bir sorun olurmu? çok fazla oyun oynamıyorum bana bi gta 5 bide csgo olsa yeterlidir.Bu arada topladığınız sistem gta 5 üst düzeyde oynatırmı?

harddiski 500 gb yapsam sizce bir sorun olurmu? çok fazla oyun oynamıyorum bana bi gta 5 bide csgo olsa yeterlidir.Bu arada topladığınız sistem gta 5 üst düzeyde oynatırmı?
500 GB ile 1 TB arasında 20 TL varken 500 GB almak gereksiz olur. Bu arada 1080p ultrada 30-35 fps açıyor. İncelemelere bakabilirsin.

Dolar bu gidişle düşmeyecek gibi duruyor. Erken seçim kapıda. Daha önce gördük seçimden önceki dolar durumunu. Ayrıca yeni gelecek elektronik vergileri de cabası.

Screenshot_2015-07-19-21-43-26-1.png

Bunada bakabilirsin

Bütçeni biraz daha artıracak olursan sana önerdiğim bu sistemi alabilirsin. Ayrıca oyun performansı açısından bu fiyata en uygun sistemin bu olduğunu düşünüyorum.

Sinerji Bilgisayar.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı