1500 TL'ye ekran kartı tavsiyesi

Beyler şöyle bir özet geçeyim. R5 1600 af 8gb ram b450m s2h anakart kullanıyorum. Valorant cs go lol tarzı oyunları oynuyorum. Elimde 144 hz monitör var fakat dp çıkışı olmayan ekran kartım olduğu için birazda eskidiği için arıyorum ekran kartını. Bu oyunların dışında çok nadir arkadaşlarla düşük sistem isteyen oyunlarda takılıyorum. Bunuda göz önünde bulundurmakta fayda vardır

Beyler şöyle bir özet geçeyim. R5 1600 AF 8 GB RAM B450M S2H anakart kullanıyorum. Valorant CS:GO LoL tarzı oyunları oynuyorum. Elimde 144 Hz monitör var fakat DP çıkışı olmayan ekran kartım olduğu için birazda eskidiği için arıyorum ekran kartını. Bu oyunların dışında çok nadir arkadaşlarla düşük sistem isteyen oyunlarda takılıyorum. Bunuda göz önünde bulundurmakta fayda vardır.

RX 570 8 GB alın hocam. Zaten aman aman ağır oyunlar oynamıyosunuz gördüğüm kadarıyla.

Beyler şöyle bir özet geçeyim. R5 1600 af 8gb ram b450m s2h anakart kullanıyorum. Valorant cs go lol tarzı oyunları oynuyorum. Elimde 144 hz monitör var fakat dp çıkışı olmayan ekran kartım olduğu için birazda eskidiği için arıyorum ekran kartını. Bu oyunların dışında çok nadir arkadaşlarla düşük sistem isteyen oyunlarda takılıyorum. Bunuda göz önünde bulundurmakta fayda vardır
RX 570 al geç ozaman hocam.

RX570 performansı güzel fakat değerinde değil rx 560 daha iyi bir seçim olur cs go da 40 fps fark eder max

Beyler şöyle bir özet geçeyim. R5 1600 AF 8 GB RAM B450M S2H anakart kullanıyorum. Valorant CS:GO LoL tarzı oyunları oynuyorum. Elimde 144 Hz monitör var fakat DP çıkışı olmayan ekran kartım olduğu için birazda eskidiği için arıyorum ekran kartını. Bu oyunların dışında çok nadir arkadaşlarla düşük sistem isteyen oyunlarda takılıyorum. Bunuda göz önünde bulundurmakta fayda vardır

Mario oyna ama RX570 al 1050 Ti alma 2020 Kasım'da.

Yarına kadar kafamı topralayayım ama şuan içim rx 570den yana ürün geldikten sonra unutmazsam sıcaklık ve fps değerlerini atacağım. Yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ederim

Indirime girerse RX 580 oneririm eski bir kart ve biraz fazla guc tuketiyor rakibi 1650 Super bir tik bu karttan ustun.

Geri
Yukarı