1500 TL'ye GTA V Sistem Tavsiyesi

UfukKaynar61

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

- Ben GTA Vice City dahil bütün GTA Oyunları'nı bitirmiş ve hastası olmuş biriyim. GTA V Xbox360 konsolumda oynamış biri olarak, kesinlikle bir daha oynamak istiyorum ama konsolumu sattığım için ve bilgisayara ihtiyacım olduğu için bir kasa toplamak istiyorum. HDD ve Monitör hariç bi sistem önerisi gerekiyor. Bu bütçeye en sınır ve en uç sistem tavsiyelerinizi istiyorum ve sizden istediklerim.

- Herkesin göz zevkine hitap edebilecek bir oyuncu kasası.
- Oyunlarda sorun yapmayacak ve orta düzey bir işlemci.
- Önerdiğiniz işlemciye göre Overclock yapınca sıkıntı çıkarmayan bir anakart
- Soğutmalı ve performans sıkıntısı olmayan güncel RAM bellekler (4x2 )
- 128GB fiyat performans SSD
- GTA V en az Medium grafiklerde kasma sorunu yapmayacak ekran kartı
- Fiyat performans işlemci soğutucu ( Para kalırsa )

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostum bence sistem toplamak için biraz daha beklemelisin. Hem para biriktirir, hemde daha güncel bir kart satın alabilirsin. R9 3xx serisi ve GTX 980 Ti piyasaya çıkmak üzere bu iki firmanın çatışmasından biz son kullanıcıya refah doğabilir ve daha üst düzey GPU'lara sahip olabilirsiniz.
Ama ben yinede hemen alıp oynamak istiyorum diyorsan sana en klasik sistemi tavsiye ederim;

SSD ve İşlemci Soğutucu sisteme sonra ekleyebilirsiniz.
Stok soğutucu ile idare edebilirsiniz. İyi bir soğutucu alana kadar O.C yapmadan ısı değerleri yüksek seviyelere ulaşmaz.
SS.png

Toplam fiyat 2.198,58 TL 1,500 lira bütçeyle şuan K serisi overclock desteği sunan işlemciyle toplamak pek mümkün değil.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    25,5 KB · Görüntüleme: 807
Merhaba dostum bence sistem toplamak için biraz daha beklemelisin. Hem para biriktirir, hemde daha güncel bir kart satın alabilirsin. R9 3xx serisi ve GTX 980 Ti piyasaya çıkmak üzere bu iki firmanın çatışmasından biz son kullanıcıya refah doğabilir ve daha üst düzey GPU'lara sahip olabilirsiniz.
Ama ben yinede hemen alıp oynamak istiyorum diyorsan sana en klasik sistemi tavsiye ederim;

SSD ve İşlemci Soğutucu sisteme sonra ekleyebilirsiniz.
Stok soğutucu ile idare edebilirsiniz. İyi bir soğutucu alana kadar O.C yapmadan ısı değerleri yüksek seviyelere ulaşmaz.
Eki Görüntüle 67554

Bu sistem çok klasik oldu. Ekran kartı hariç Çalışır halde hdd ve SSD hariç bi sistem önerir misin ? Onlar mevcut ekran kartını r9 280 düşünüyorum sonra almaya karar verdim. Biraz daha biriktirip. Şuan sistem açılsın yeterli.

Toplam fiyat 2.198,58 TL 1,500 lira bütçeyle şuan K serisi overclock desteği sunan işlemciyle toplamak pek mümkün değil.

Bileşenler güzel ekran kartını sonra para biriktirerek almak daha mantıklı.

@Recep Baltaş - @Ali Güngör ekran kartı hariç bi sistem öneriniz var mı? Sonradan girecek ekran kartı R9 280

@UfukKaynar61 Eğer bütçeniz yetiyorsa R9 280X gayet iyi bir karttır tavsiye ederim.
Ekran kartı, HDD ve SSD 'yi sonradan alacağınız için listeye dahil etmedim.
•İşlemci olarak i5 4460 size uzun bir süre hizmet edecektir. Oyunlarda ve programlarda g3258 'den daha iyi performans verecektir. Eğer i5 4460 fazla geliyorsa Alternatif olarak Core i3 4160 Soket 1150 3.6GHz 3MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar alabilirsiniz.
•Kasa güç kaynağı ile birlikte geliyor. 600W tercih etmemin sebebi Ekran kartını sonradan alacağınıza karar vermeniz.

Ayrıca lütfen flood yapmayın ve gönderdiğiniz fazla mesajları silip en güncel olanını bırakmalısınız. !

ddf.png

Buyur. Bütçeni çok az daha zorlayabilirsen Amd fx x6 6300 ve Asus M5a97 kullanman uzun vadede çok daha iyi
sonuçlar verecektir.
upload_2015-5-9_23-32-45.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı