1500 TL'ye kadar akıllı saat önerisi

Propheeet

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta gözüktüğü üzere Watch 3 active modelini düşünüyorum. Daha iyi bir model varsa önerilere açığım. 60Hz ekran ve uyku takibi ve stresi doğru ölçse yeter benim için.

Bütçeyi arttırabiliyorsan dediğin gibi Redmi Watch 3 Active alabilirsin. Sadece ekranın LCD olması büyük bir dezavantaj maalesef. O yüzden ben olsam Mi Band 7 Pro tercih ederdim.

RS4 Plus alinabilir, ekrani istedigin gibi.

Hocam hem 2.5 hem de Türkçe desteği yok o fiyatlarda Huawei fit 2 tercih ederdim sanırım.

Bütçeyi arttırabiliyorsan dediğin gibi Redmi Watch 3 active alabilirsin. Sadece ekranın LCD olması büyük bir dezavantaj maalesef. O yüzden ben olsam Mi Band 7 Pro tercih ederdim.

Hocam benim kafama takılan husus şu Enes özen hocam inceliyor bu saati abisi Watch 3 ile birlikte Watch 3 ve bahsettiğimiz active modeli 60Hz ekran kalitesiyle birlikte geliyor lakin Watch 3 yağ gibi akarken active modelinde takılmalar meydana geliyor anlayamadım tam olarak.

Hocam hem 2.5 hem de Türkçe desteği yok o fiyatlarda Huawei fit 2 tercih ederdim sanırım.

Hocam benim kafama takılan husus şu Enes özen hocam inceliyor bu saati abisi Watch 3 ile birlikte Watch 3 ve bahsettiğimiz active modeli 60Hz ekran kalitesiyle birlikte geliyor lakin Watch 3 yağ gibi akarken active modelinde takılmalar meydana geliyor anlayamadım tam olarak.
Düz modeli çok iyi de active modeli lite model gibi olmuş. En iyisi Mi band 7 Pro al geç sen düz Redmi Watch 3'e paran yetmiyorsa.

Geri
Yukarı