1500 TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
1500
O zaman bu monitörü tavsiye ederim.

Burada daha ucuzu var. Bu monitör gayet güzel. Ama arada LG varken ben bunu önermek istemiyorum. Sebebi ise şu açtığım konuda yazıyor:

O zaman bu monitörü tavsiye ederim.

Ben bu fiyata çıkarım ama bu fiyatta bundan iyisi var mıdır? Asıl soru bu.

Ben bu fiyata çıkarım ama bu fiyatta bundan iyisi var mıdır? Asıl soru bu.
Yani, üstte linkini attığım konuma bakabilirsiniz. Son zamanlarda ikide bir şikayet görmeye başladım o monitör hakkında. Gayet düzgün bir monitör ama LG bunu alır. Dediğim gibi HDR10'a sahip olması nedeniyle bu bütçedeki bütün rakiplerini ezer. Tek eksiği hoparlör.

ASUS fanlığını bırakıp biraz doğruları konuşmak gerek. Ben arkadaşın bütçesine göre en iyi monitörü bulmaya çalıştım. Malzeme kalitesi çöp diyorsun ki değil ama öyle varsayarsak bile bu arkadaş monitörün üstünde tepinmeyecek. Malzeme kalitesi adam gibi kullanana gayet uygun.

Hocam siz ne komiksiniz ya Cem Yılmaz'la yarışırsınız vallaha. James Donkey öven ve arkasında duran Yiğit sen misin yoksa.

Yani, üstte linkini attığım konuma bakabilirsiniz. Son zamanlarda ikide bir şikayet görmeye başladım o monitör hakkında. Gayet düzgün bir monitör ama LG bunu alır. Dediğim gibi HDR10'a sahip olması nedeniyle bu bütçedeki bütün rakiplerini ezer. Tek eksiği hoparlör.

En yakın zamanda karar vereceğim. Teşekkürler.

Ben de 1500 civarı monitör arıyorum, indirimle alınabilecek 3 model belirledim, onlar olmazsa bir model daha belirledim.
AOC 24G2U
ViewSonic XG2405
LG 24GN650-B (HDR 10 var, hoparlör yok)

Pivot özelliği olmamasıyla çok sıcak bakmadığım ama alınabilir olarak listeme aldığım diğer model:
ASUS 249QGR

Uzak Durulması gereken modeller diye not aldıklarım:
AOC C24G2AE - ghosting
AOC C24G1
ASUS TUF Gaming VG249Q1R - IPS glow
ASUS VG24VQ

Yukarıdaki ASUS bunların ara serisi ve şikayet görmedim sanırım.

Ben de 1500 civarı monitör arıyorum, indirimle alınabilecek 3 model belirledim, onlar olmazsa bir model daha belirledim.
AOC 24G2U.
ViewSonic XG2405.

Pivot özelliği olmamasıyla çok sıcak bakmadığım ama alınabilir olarak listeme aldığım diğer model:
ASUS 249qgr.

Uzak durulması gereken modeller diye not aldıklarım:
AOC C24G2ae - ghosting.
AOC C24G1.
ASUS TUF Gaming VG249Q1R - IPS glow.
ASUS VG24VQ.

Hangisini almayı düşünüyorsun?

AOC 24G2U
ViewSonic XG2405

ASUS 249QGR

Uzak Durulması gereken modeller diye not aldıklarım:
AOC C24G2AE - ghosting
AOC C24G1
ASUS TUF Gaming VG249Q1R - IPS glow
ASUS VG24VQ

24G2U al.

Geri
Yukarı