1500 TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
1500
James Donkey Türkiye de monitör bölümünde maalesef başarılı değil. Ben ASUS TUF almıştım ancak başım yandı iade ettim. Derin araştırmalar sonucu ASUS TUF'larda hep aynı şikayeti gördüm. Tabii ki şans işi bu olay ancak şansını neden düşüresin değil mi?
Ama o fiyat aralığında ASUS alınabilir.
aoc 24g2u yu aldım.
Hiçbir sıkıntı yok ama şuan ki aklım olsa lg'yi alırdım sanırım. Bunun hoparlörü çok yetersiz. Normal kullanımda çok yetersiz kalıyor. Lg'de de yok bu arada.
Neden öyle dedin?Sırf hoparlörden dolayı mı
Bende lg ve aoc arasında kalıp aoc aldım.Renkler dahaciyii ve hoparlörü var diye

aoc 24g2u yu aldım.
Hiçbir sıkıntı yok ama şuan ki aklım olsa lg'yi alırdım sanırım. Bunun hoparlörü çok yetersiz. Normal kullanımda çok yetersiz kalıyor. Lg'de de yok bu arada.
Merak etmeyin, LG ile 24G2U'nun arasında renk farkı varmış. Bu forumdan bir kişi iki monitörü aldı. AOC olan çok daha canlı renk sundu.

Neden öyle dedin? Sırf hoparlörden dolayı mı?
Bende LG ve AOC arasında kalıp AOC aldım. Renkler dahaciyii ve hoparlörü var diye

Hoparlörden dolayı. Bir de renkler çok canlı diyorlar ama ben pek canlılık sezemiyorum. Hatta 7 yıllık laptopumdan ilk geçtiğimde 3 4 gün alışamadım.

Merak etmeyin, LG ile 24G2U'nun arasında renk farkı varmış. Bu forumdan bir kişi iki monitörü aldı. AOC olan çok daha canlı renk sundu.

Eğer LG'nin renkleri bundan daha kötüyse hiç bulaşılmasın o zaman.
ASUS V249Q mu ne almıştım misal, hemen iade ettim.

Hoparlörden dolayı. Bir de renkler çok canlı diyorlar ama ben pek canlılık sezemiyorum. Hatta 7 yıllık laptopumdan ilk geçtiğimde 3 4 gün alışamadım.

ASUS V249Q mu ne almıştım misal, hemen iade ettim.

ASUS'un o serilerinde kronik sorun var bende alıp iade ettim sonradan araştırdığımda çoğu kişide aynı sorun olduğunu gördüm. Umarım AOC bu konuda beni üzmez. Yarın elime ulaşıyor.

Arkadaşın bahsettiği kişi benim, burada çok övüldüğünü görünce merak edip aldım, durumu görünce insanlara bilgi olsun diye alıp karşılaştırmasını yaptım.
AOC 24G2U daha iyi bir model. Hayırlı olsun. Doğru karar.

Ölü piksel sorunu çok fazla diye duydum ama bilmiyorum. Teşekkür ederim.

Ben de tam tersi sorunsuz olduğunu duydum(düşük ihtimal)
Ve satın aldım ilk izlenim olarak süper. Oyunlarda akıcı ghosting az derece o da ufotestte çıkıyor sadece oyunda hissettirmiyor.
Şansıma ölü piksel çıkmadı ancak her IPS panelde olabilecek IPS glow çıktı. Sağ köşede az bir seviye de. Gece rahatsız edeceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı