1500 TL'ye kadar orta-büyük ebat çok tuşlu kablosuz fare önerisi

etNemo

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır severek kullandığım Logitech G602 marka/model farem ne yazık ki yavaş yavaş kullanım ömrünü dolduruyor tuşları açısından. Ben de yeni bir fare arayışındayım.

G602 ebatlarında, onun gibi bol tuşlu olan, sessiz ve kablosuz bir mouse arıyorum. RGB falan sevmem, aramam. Pilli/bataryalı olması da çok önemli değil benim için.

Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Uzun zamandır severek kullandığım Logitech G602 marka/model farem ne yazık ki yavaş yavaş kullanım ömrünü dolduruyor tuşları açısından. Ben de yeni bir fare arayışındayım.

G602 ebatlarında, onun gibi bol tuşlu olan, sessiz ve kablosuz bir mouse arıyorum. RGB falan sevmem, aramam. Pilli/bataryalı olması da çok önemli değil benim için.

Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Biraz daha tuş lazım hocam :) Deathadder V2 X Hyperspeed'in daha çok tuşu var gibime geldi. O nasıldır?

Yanda sadece iki tuş var hocam ama yukarıda arkadaşın dediği gibi piyasada çok ürün yok, değerlendireceğim bu mouse'u
MMO için bu tuşların önemini bilirim ama klavyeni buna göre seçersen daha iyi olabilir. Bu mouse’un clickleri,hissiyatı,kablosuz performansı ve sensör kalitesi muhteşem. Bu bantta tercih edebileceğin en iyi ürünlerden birisi bende çok araştırarak aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı