1500 TL'ye kadar <> Tuşlu büyük enterli mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500TL
Bahsettiğin bu şekilde değil mi?Eki Görüntüle 1904589

Evet hocam bu şekilde.

Hocam Türkçe Q klavyelerde bahsettiğiniz şeyler olur. Resimlere aldanmayın.

Hocam bazıları fotoğraftakini yolluyor bazıları fotoğraftakini yollamıyor benim dediğim şekilde yolluyorlar fakat emek verenden almak isterim açıkçası koy geç yapıyorlar.

En sonda bulamadım bütçeyi arttırmak zorunda kaldım ve Black Widow V3 aldım yapacak bir şey yok.

Evet hocam bu şekilde.

Hocam bazıları fotoğraftakini yolluyor bazıları fotoğraftakini yollamıyor benim dediğim şekilde yolluyorlar fakat emek verenden almak isterim açıkçası koy geç yapıyorlar.

En sonda bulamadım bütçeyi arttırmak zorunda kaldım ve Black Widow V3 aldım yapacak bir şey yok.
Aslında ayrı bir tuş olarak olmasa da kombinasyon ile yapılabildiği için atmıştım. Bütçe arttırmak zorunda kalsanız da hayırlı olsun.

Aslında ayrı bir tuş olarak olmasa da kombinasyon ile yapılabildiği için atmıştım. Bütçe arttırmak zorunda kalsanız da hayırlı olsun.

Teşekkürler hocam kombinasyon dediğiniz sanırım İngilizce klavyeye geçiş ben öyle bir klavye kullanıyordum Razer'i almadan önce illallah ettim açıkçası kod yazıyorum ingilizceye geç <> bunları koy tekrar TR'ye geç yazmaya devam et hızlı yazmaya alışkın olduğum için İngilizce klavyede yazmak istemiyorum. Sağ olun daha iyisi sizlerin olsun hayırlı forumlar dilerim.

Evet hocam bu şekilde.

Eğer numpad önemli değilse Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye| ITOPYA.COM bu daha iyi olur fiyat açısından, ben aynısını kullanıyorum güzel hem yerde kaplamaz. Numpad gerekliyse iyi tercih yapmışsınız. Enter tuşu büyük bu versiyonunda da itopyada nedense küçük enterli fotoğrafı var ayrıca türkçe. (Yay sesi var fakat sadece bazı tuşlarda var ama hiç duyulmuyor ben kulağımı tuşun dibine koyunca anca duyabiliyorum.)

Dosya Ekleri

• IMG_3130.jpeg
    IMG_3130.jpeg
    103,3 KB · Görüntüleme: 10

Yeni konular

Geri
Yukarı