1500 TL'ye Sistem Tavsiyesi

Bu sistemi bizzat yarın kendim alacağım 1 haftadır uğraşıyorum. Her halde 3 tl senin için problem olmaz :mutlu:

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-09-27-19-03-21.png
    Screenshot_2015-09-27-19-03-21.png
    69,5 KB · Görüntüleme: 280
  • Screenshot_2015-09-27-19-03-27.png
    Screenshot_2015-09-27-19-03-27.png
    59,4 KB · Görüntüleme: 191
Bilgisayarı alacak arkadaş bit yanığımı arıyor zaten, 1500 tl ye alıcak sağdan soldan tasarruf yapması gerek, yokmuymuş sağında solunda bilgisayarcı başında duruyosun 15 dakkaya takıyor işletim sisteminide istersen kuruyor ?

Son düzenleme:
Sinerji'den alırsanız onlar topluyordu. Bence kendiniz rehber açarak montaj yapın. Onlarca Technopat'ta rehber var :). Kimse senin sistemine senin kadar önem vermez.
Sinerji işini dusunucem ayriyetten bilgisayarci bi arkadasim var ona montaj yaptirsam nasil olur sonucta tanidik ? Kendim montajlarken hata yaparim diye korkuyorum :D
Kessinlikle katılıyorum, ve içiniz rahat etmiş olur Recep abi'de bunu öneriyor zaten.

Arkadaş için tüm parçalar bedava toplama hizmeti veren biyerden olmalı sölediğine göre montaj yapamazmış.
İlla bedava olmasina gerek yok isini guzelcene yaparsa tabii ki parayida haketmis olur.

İ3 4160
MSİ GTX 750 Tİ TwinFrozr Gaming
H81M P33
Xıgmatek Asgard 381 500 W
8 GB Ram
1 TB HDD
İsimleri aratarak bulabilirsiniz.
Peki son bir soru daha sormak istiyorumda. Bu onerdiginiz sistem oyunlari rahatca acabilecek mi ?

Arma 3 optimizasyon sorunlu bir oyun. Ancak oynayan varmış. 30 fps civarı alıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı