15000-16000 TL Gaming laptop önerisi

pe3ah

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 15-16 arası. Minimum 16 GB RAM gerekiyor (8 GB'lık önerilerinizi de atabilirsiniz ekleme yapabilirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun hocam en kötü gereksiz mesaj yeriz 😃

Eyallah. :D açıkçası iş yerinde takılmalık laptop arıyorum ancak 3050 ya da Ti modellerinde kalp kırıcı derece performansı az olarak YouTube'da videolar izledim tabii bu kıyası 3060 ile yapıyorum hatta bazı GTX 6 VRAM'e sahip modeller bile daha yüksek FPS veriyor. :/ bu linkte ki ürün ortalama AAA oyunlarda orta ayarlarda bana vereceği FPS nedir ki? Ve RAM 8 olarak görüyorum 16 ya çıkartmak için +1 slot var mı yoksa o işi nasıl çözümlerim? :D

Eyallah. :D açıkçası iş yerinde takılmalık laptop arıyorum ancak 3050 ya da Ti modellerinde kalp kırıcı derece performansı az olarak YouTube'da videolar izledim tabii bu kıyası 3060 ile yapıyorum hatta bazı GTX 6 VRAM'e sahip modeller bile daha yüksek FPS veriyor. :/ bu linkte ki ürün ortalama AAA oyunlarda orta ayarlarda bana vereceği FPS nedir ki? Ve RAM 8 olarak görüyorum 16 ya çıkartmak için +1 slot var mı yoksa o işi nasıl çözümlerim? :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şurada bir incelemesi var hocam. 4 GB VRAM böyle bir kart için cok kötü bir durum, mesela 1660 Ti saf güçte vs bile gecebiliyor ama DLSS ile en azından ömrü az da olsa var, ekstra slot bulunuyor ekleme için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şurada bir incelemesi var hocam. 4 GB VRAM böyle bir kart için cok kötü bir durum, mesela 1660 Ti saf güçte vs bile gecebiliyor ama DLSS ile en azından ömrü az da olsa var, ekstra slot bulunuyor ekleme için.

Sence bu ürün fırsat ürün müdür? Al geç daha iyisi 15K-16K ya bulunmaz mı dersin? Hemen şu an alabilirim ya da 1 ay boyunca indirim kovalayıp başka bir ürünü de alabilirim. 3060'da önerebilirsin onun için bütçemi 18-19'a çıkarabilirim.

Son olarak ASUS fanboyluk var bende ama faşistlik düzeyinde değil. :D

Net bütçe söyleyin siz hocam ama bu kısım biraz da konu açmanız gereken yere kayıyor, 3060'lar şu an 21 22K'den basliyor maalesef.

Net bütçe söyleyin siz hocam ama bu kısım biraz da konu açmanız gereken yere kayıyor, 3060'lar şu an 21 22K'den basliyor maalesef.

Şimdi yeni konu açayım dedim yazdım yazdım sildim. Gün içinde 10 kere aynı konuyu görüyorum zaten konu sahibi arkadaş kusura bakmasın konusuna çöktüm gibi oldu ama belki onun için de faydalı olur.

Geleyim tekrar konumuza. 3050 ya da Ti için 16k bütçem 3060 için 19 diyebilirim. Dediğim gibi birden fazla ürün paylaşırsan sevinirim en azından fiyatlar uyuşmasa bile hedefim olur onları 1 ay gibi süreçte fiyat takibi yaparak bütçeme uydurup avlarım ya da git bu Nitro'yu al beni yorma diyorsan susabilirim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı