15000-16000 TL Gaming laptop önerisi

Yukarıda dediğim şey bunda da geçerli hocam 8 GB versiyonu sadece, bence 2022 model dışında ki TUF'lara yanaşmaya pek gerek yok onlarda 6800h ve 12. nesil işlemci bulunduranlar.

Peki. :(

@Artoria Pendragon Ege kardeşim.

20.239,08 TL Değer mi sence? :D Değerse +8 hangi ram'i eklemeliyim?

Son düzenleme:
Değer hocam, RAM olayini cihazı aldıktan sonra bakabiliriz. Ama bunda ekran sallanma sorunu var haberiniz olsun.

Tamamdır eyvallah karar aşamasındayım alırsam ram için dönüş yaparım. Almazsam seni başka ürün için gene rahatsız ederim. :D

Tamamdır eyvallah karar aşamasındayım alırsam RAM için dönüş yaparım. Almazsam seni başka ürün için gene rahatsız ederim. :D

@Artoria Pendragon

21.000

Tekrar selam ege :D Buna ne dersin her açıdan?

Bu arada Victus 2x4 DDR5 olarak geliyor ve 2x8 yapmak çok maliyetli oluyor DDR5 2x4'ü de satması epey zor olur. :D vazgeçtim.

Son düzenleme:
5600h versiyonu DDR4 olarak geliyor olması lazım hocam. Nitro'da alınabılır GPU'su 95W fakat RAM'i 1X16.

Aynen öyleymiş DDR4'müş :D
Kusura bakma günlerdir seni de darladım sanırım, kararsızlıklarıma şahit oluyorsun.

Sanırım bunu(3050) alıyorum şu an sepete ekledim var mı beni üzecek bir tarafı? Bunun kaçtı watt değeri? Yanına hangi RAM'i alayım?

Neden 3060'dan 3050'ye düştün dersen main PC değil iş yerinde çerezlik takilmalık aslında. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı