15000 TL laptop önerisi

Bütçe
15000

Uzumaki nagato

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yazılım, oyun, video editleme için dizüstü bilgisayar alacağım. Bütçe; 15 bin. Şu anlık Huawei D16 düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, iyi sosyaller dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu al 8 GB RAM ekle:
Hocam karne dönemi bende buna yönelicem lakin bir şey sormak istiyorum. 3060lısıda var bunun normalde benim kafa pek basmaz idi şimdi 6 Gb VRam arıyorum şart olarak ; 4Gb Vram beni 5 yıl götüremez mi ?

Hocam karne dönemi bende buna yönelicem lakin bir şey sormak istiyorum. 3060lısıda var bunun normalde benim kafa pek basmaz idi şimdi 6 Gb VRam arıyorum şart olarak ; 4Gb Vram beni 5 yıl götüremez mi ?
Götürür ama indirimde 3060 modeli 3050ti modeli fiyatına düşebilir.

Bu fiyatlara alabileceğin en kalitelisi bu olur fakat Lenovo'dan 1000 TL daha pahalı ve bir alt model ekran kartına sahip.

Lenovo kullandım uzun süre ilk bilgisayarım yoga serisiydi 23. ayında film izlerken pili bitip kapandı ve bir daha hiç açılmadı, zamanında 2200 TL aldığım bilgisayarı (2011 falandı sanırım) garantisi bitmemesine rağmen 2400 TL tamir masrafı çıkartmışlardı verilen liste; kasa değişimi, anakart (işlemci ekran kartı gömülü bütün her şey yani). Tabi aradan geçen 10 yılda düzeltilmiş olabilir ama garanti konusunda biraz sıkıntılı deneyim.

Bu fiyatlara alabileceğin en kalitelisi bu olur fakat Lenovo'dan 1000 TL daha pahalı ve bir alt model ekran kartına sahip.

Lenovo kullandım uzun süre ilk bilgisayarım yoga serisiydi 23. ayında film izlerken pili bitip kapandı ve bir daha hiç açılmadı, zamanında 2200 TL aldığım bilgisayarı (2011 falandı sanırım) garantisi bitmemesine rağmen 2400 TL tamir masrafı çıkartmışlardı verilen liste; kasa değişimi, anakart (işlemci ekran kartı gömülü bütün her şey yani). Tabii aradan geçen 10 yılda düzeltilmiş olabilir ama garanti konusunda biraz sıkıntılı deneyim.

Attığın model daha kötü Ideapad'dan Lenovo'nun bu modelleri güzel.

Götürür ama indirimde 3060 modeli 3050ti modeli fiyatına düşebilir.
Aga 20 haziranda finallerim bitiyor annem hediye olarak almayı düşünüyor şimdi anneme onu da aldırabilirim ama fiyatlar gerçekten o kadar gerileyebilir mi ya gerilerse on numara olur ne bilim çok iyi yani

Geri
Yukarı