Yapılan müzik nasıl olmuş?

Heronry

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i7-3612QM
12 GB DDR3 RAM
Nvidia GT720M
222GB SSD
465GB HDD
Neredeyse hiç müzik teorisi bilgim yok. Hatta biraz bateri hariç ensturman çalmayı da bilmem. Sağını solunu karıştırarak yeni öğrenmeye başladığım FL Studio'dan böyle kısa bir çalışma yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neredeyse hiç müzik teorisi bilgim yok. Hatta biraz bateri hariç ensturman çalmayı da bilmem. Sağını solunu karıştırarak yeni öğrenmeye başladığım FL Studio'dan böyle kısa bir çalışma yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kulağa hoş geliyor :)

0:40'a kadar tempoyu yükseltip de bir anda kesmen hoşuma gitmedi sanki şarkı bir anda değişmiş gibi geldi bana onun dışında hoş sayılır.

Armoni detone. Tonlar uyumsuz. Gam detone. Bu şekilde müzik yapılmaz ve dinleyeni olmaz. Müzik ile ilgileniyorsanız ders alın.

Armoni detone. Tonlar uyumsuz. Gam detone. Bu şekilde müzik yapılmaz ve dinleyeni olmaz. Müzik ile ilgileniyorsanız ders alın.

İşin teori kısmında bilgimin neredeyse hiç olmadığını söylemiştim zaten. Ayrıca birine dinletme amacıyla yapmıyorum. Sadece FL Studio'da vakit geçirmek için yaptım. Yine de teşekkürler yorumunuz için.

Kendine çeken bir yapısı yok ancak bir playlist'de denk gelsem dinlerim.

@joshamwerk hocam neresini beğenmediğinizi söyleyebilir misiniz?

Geri
Yukarı