15000 TL laptop tavsiyesi

Yani hocam sen bilirsin ama laptoplar 1 sene sonra pek kaldırmamaya başlıyo kendin bilirsin
Bu mesaja +10 yıllık laptopumla güldüm 😁

Bu mesaja +10 yıllık laptopumla güldüm 😁
Umarım doğru değildir diyordum ben de :)

Bütçeye göre yok.

Sizce bu ürün nasıldır? Bütçeyi bu seviyeye çıkartmaya gerek var mı? Önümüzdeki günlerde indirim bekliyor musunuz bu ürünlere ya da indirim olursa ne kadar para verilse bu ürünün hakkıdır? Önerdiğiniz Nitro ve Monster ürünlerinden performans ve kalite farkı fiyat farkını hak ediyor mu?

Son düzenleme:
Umarım doğru değildir diyordum ben de :)

Sizce bu ürün nasıldır? Bütçeyi bu seviyeye çıkartmaya gerek var mı? Önümüzdeki günlerde indirim bekliyor musunuz bu ürünlere ya da indirim olursa ne kadar para verilse bu ürünün hakkıdır? Önerdiğiniz Nitro ve Monster ürünlerinden performans ve kalite farkı fiyat farkını hak ediyor mu?

Kalite olarak farkı hak ettiriyor bence, olsa olsa indirim efsane cumada olur herhalde.

Peki sizce bu paraları hak ediyor mu bu cihazlar? Yani RTX 3050 Ti bir cihaza 18-20bin TL arasında vermektense bu cihazlara 27-29bin TL vermeye değer mi?

3050/ti cihazlar VRAM olarak düşükler ve kas güçleri yaklaşık 1660 Ti gibi bir şey, eğer uzun ömürlü olsun diyorsaniz değer hocam.

Kesinlikle uzun ömürlü olmasını istiyorum ama geçtiğimiz yıllarda araba alabildiğimiz paralara bilgisayar alıyor olmak biraz garip geliyor bana :)

Aynen hocam, küçücük alete bayağı para dökülmüş oluyor, ekonomi yani ne diyeyim. Şimdi o paraya Tofaş bile alınmıyor zaten :D

Aynen hocam, küçücük alete bayağı para dökülmüş oluyor, ekonomi yani ne diyeyim. Şimdi o paraya Tofaş bile alınmıyor zaten :D
Sormayın ya bundan 10 yıl önce 6200TL'ye Tofaş satmıştım şu an 6 katı fiyatına PC almayı düşünüyorum :D Peki sizce bu attığım Asus nasıldır başka alternatif öneriniz var mı?

Sormayın ya bundan 10 yıl önce 6200TL'ye Tofaş satmıştım şu an 6 katı fiyatına PC almayı düşünüyorum :D Peki sizce bu attığım ASUS nasıldır başka alternatif öneriniz var mı?

Alternatifleri yukariya siralamistim hocam en son, paneli daha büyük bir cihaz istiyorsaniz Monster'i tercih edin. Onun dışında STRIX kalite olarak daha önde bir model.

Alternatifleri yukariya siralamistim hocam en son, paneli daha büyük bir cihaz istiyorsaniz Monster'i tercih edin. Onun dışında STRIX kalite olarak daha önde bir model.
Çok teşekkür ediyorum hocam, indirimler başladığı zaman sizlere de soracağım ama siz de gözünüze çarpan ve istediğim kriterlerde bir indirim görürseniz benimle paylaşır mısınız?

Hocam Acer Nitro 5 AN515-58 NH.QFMEY.003 i7-12700H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe cihaz 27 bin TL fiyata düşmüş ben aslında Asus ROG G15 almak istiyordum ama o cihaz bu fiyatlara düşer mi bilemiyorum. Sizce beklenir mi? Bu fiyat cihaz için iyi mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı