15000 TL'ye kadar kablosuz kulaklık önerisi

Bang & Olufsen Beoplay alabilir.

15 TL yazmak istediniz galiba. Şunu öneririm :)

Şaka bir yana ben de Audeze Maxwell öneririm. Veya hobiye merakınız varsa ve başka kafaüstü kulaklıklarınız varsa, iyi bir kafaüstü + masaüstü mikrofon şeklinde kullanım yapabilirsiniz.
Audeze Maxwell'i TR içerisinde nasıl alabilirim bilmiyorum:(

Buraya bakabilir misiniz beğenirseniz alın.

Yüksek ihtimalle bunu alacağım teşekkür ederim.

Bang & Olufsen Beoplay alabilir.

Oyun için iyi olur mu bu?

Audeze Maxwell'i TR içerisinde nasıl alabilirim bilmiyorum:(

Yüksek ihtimalle bunu alacağım teşekkür ederim.

Oyun için iyi olur mu bu?

Vallahi paranın alabileceği en iyi kulaklık biri bu ve oyun için uyumlu versiyonu. Araştırırsan görürsün.👍🏻

15 TL yazmak istediniz galiba. Şunu öneririm :)

Şaka bir yana ben de Audeze Maxwell öneririm. Veya hobiye merakınız varsa ve başka kafaüstü kulaklıklarınız varsa, iyi bir kafaüstü + masaüstü mikrofon şeklinde kullanım yapabilirsiniz.

Hocam 19 TL olmuş :D

Arctis Nova Pro Wireless aldım fakat hayatımda kullandığım en kötü mikrofona sahip teşekkürler.
Kablolu ama kulaklık ve mikrofon performansı olarak artics pro gamedac daha iyi.
İade edip bunu alabilirsiniz.

bunu almalıydınız.
Zira discord sertifikalı olarak geliyor.

ClearCast çift yönlü mikrofon​

Oyun alanında en iyi mikrofon olarak bilinen Arctis ClearCast mikrofon, stüdyo kalitesinde ses netliği ve uğultu kesme sağlar.

Kulaklıktada Hi-Res var stüdyo kalitesinde müzik dinleyebilirsin.

Sertifikalı Yüksek Çözünürlüklü Ses​

Arctis Pro + GameDAC, arzulanan Yüksek Çözünürlüklü Ses Sertifikasını alan ilk tamamen oyuna yönelik ses sistemidir. Kayıpsız WAV, FLAC, ve DSD dosyalarının nefes kesen kalitesini deneyimleyin, TIDAL gibi kaynaklardan Yüksek Çözünürlüklü müzik dinleyin, ve GameDAC'ın doğal 96 kHZ, 24-bit desteğiyle yüksek çözünürlüklü oyun seslerine şimdiden hazırlık yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı